Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha egy kormány...

Fideszesek! Ha egy kormány folyamatosan össze-vissza hazudozik, attól még akarhat jót nekik, vagy valószínűleg inkább rombolja, tönkreteszi az országot?

Figyelt kérdés
Arról nem beszélve, hogy sok erkölcstelen, magyarellenes dolgot tesz. Pl. kitüntet magyarellenes írókat, ilyen szervezeteket támogat, szektákat támogat milliárdokkal, lenyúl sok mindent, kedvenc polgármestere az ország egyik leggazdagabb embere lesz, stb.

2018. jan. 12. 10:37
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Mármint akarhat jót az embereknek.
2018. jan. 12. 10:39
 2/36 anonim ***** válasza:
11%
A Fidesz 100%-ban jót akar az országnak, ebből úgy 90%-ban be is jön mindig, a maradék 10% pedig elhanyagolható.
2018. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Érdekelne mi a 90 és mi a 10 felsorolás szerűen.
2018. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
12%
Most nem fogok neked 200 soros szöveget írni, ne haragugyj.
2018. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
8%

Az államadósság csökken, a gazdaság végre a régiós átlagon teljesít. (2002-2010 között a régiós növekedés felét tudtuk csak)

Csak tavaly 10%-ot nőttek reálértéken a bérek.

(2010-2016 között 9 millió ember jövedelme nőtt 21-32% között, miközben az infláció 12% volt)

Nyugdíjak is 10% fölött nőttek reálértéken 2010 óta, a nagycsaládosokat is minden eddiginél jobban támogatják.

Folyamatosan csökkennek az adóterhek mégis egyre több adót szednek be (ergo a gazdaság fehéredik)


Nem mondom, hogy mindenkinek jobb lett, de abból ítélve, hogy a Fidesz támogatottsága 50% fölött van szerintem elég világos, hogy akik nem csak a médiából tájékozódnak arról hogy milyen az életük azok látják, hogy komoly előrelépések történtek(főleg az utóbb 3-4 évben).

2018. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Nem is kell, azért mondtam, hogy úgy felsorolás formában, mondjuk mi a 3 legfontosabb dolog a 90-ből, és 3 az elhanyagolhatóból.
2018. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
#5 rendben van, ezzel még semmi baj. De ez elég-e ahhoz, hogy támogasd? Nekem nem.
2018. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
7%

Tessék az ötös leírta helyettem!

Nekem bőven elég az, hogy a legtöbb ország minket irigyel!

2018. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

De szerintetek az logikus, hogy a kormány mást hazudik nektek, mint pl. Brüsszelnek, gyakorlatilag sosem mond igazat, képtelen az önkritikára. A legmagasabb állami kitüntetést adta annak, aki nem is tartja magyarnak magát, és folyton a magyarokat szidja... Luxusgyógykezelésben részesített egy 56-os hazaárulót. Antiszemita magyarokra vadászó szervezeteket támogat. Stb. stb. Mert aki hazudik, lop, csal és erkölcstelen, az hogy akarhatna jót az országnak, másoknak? Jót tenni erkölcsös dolog.

Ha jól tudom, kb. a 2008-as szinten áll az ország gazdaságilag, 8 év fantasztikus fejlődés után... Amúgy meg kevesebb emberre jut az az esetleges béremelés, ami x év béremelés-nélküliség után következett be. A nagycsaládosokról meg... nemrég azt mondta állítólag a m.elnök, hogy a kisebbséggel kell pótolni a többség fogyását... mert amúgy a kormánynak fogalma sincs arról, mi a magyar.

2018. jan. 12. 10:59
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
Legtöbb ország minket irigyel? Ezt ugye csak valami nagyon rossz viccnek szántad.
2018. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!