Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy olyan zsidó ember mint...

Egy olyan zsidó ember mint Demjén Ferenc, miért nemzeti érzésű, fideszes?

Figyelt kérdés
Ráadásul saját bevallása szerint gyerekkorában bántották is származása miatt, ennek ellenére mégis jobboldali, nemzeti érzéseket táplál. Egyszerűen nem tudom megérteni miért. Én biztosan tele lennék gyűlölettel a helyében.
2018. jan. 23. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

"Egyszerűen nem tudom megérteni miért. Én biztosan tele lennék gyűlölettel a helyében."

Valószínűleg a mára igencsak levitézlett baloldali és liberális értelmiség az elmúlt 1-2 évtizedben sikeresen telebeszélte a fejedet azokkal a marhaságokkal, miszerint a Fidesz fasiszta, antiszemita, szélsőjobboldali, stb.

Ezért nem tudod megérteni Demjént (de mondhatnám akár Köves Slomót is).

2018. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Mindenesetre nagy a kavarodás a filoszemita vonalon, mióta Netanjahu nem volt hajlandó leantiszemitázni a kormányt a Soros plakátok miatt, pedig úgy kellett volna, mint egy falat kenyér...


De hát ilyenek ezek a zsidók: két zsidó, három vélemény....

2018. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert ha elindul a vonat, a szíve majdnem megszakad.
2018. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Zenészként imádom, emberként azonban eléggé lejáratta magát azzal hogy a fasiszta fideszt támogatja. Ugyanez Pataky Attiláról és Kovács Ákosról is elmondható. Zeneileg mind a három korszakos zseni egy vagon örökzöld számmal, de ezek után sajnos egyikőjükre sem lehet felnézni.
2018. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mivel aki nem baloldali az csak jobboldali lehet, manapság pedig csak a fidesz a számottevő párt a jobboldalon, ennyi.
dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!