Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet itt bármikor is...

Hogy lehet itt bármikor is kormányváltás, ha Orbán Viktor csírájában elfojtja annak lehetőségét?

Figyelt kérdés

Bulvár, hazugságok, lejáratókampány, ÁSZ, választási törvények stb...


Másrészt meg a Fidesznek akkora hálózata van már, elképzelésem nincs hogy egy ekkora hálózatot hogy lehet bármikor is megbuktatni, tv csatornák jelentős részétől kezdve rengeteg vezető vállalkozásig, minden állami szerv élén, mindenütt minden narancs.



2018. jan. 27. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
69%
Sok diktátor gondolta ezt. Ez például egy közös vonásuk.
2018. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
26%
Orbán Viktort senki más nem betonozta be a hatalomban, csakis a hazudozós maradi, baloldal. Igazából Gyurcsány Ferenc feltűnésével omlott össze a baloldal, a Fideszre azért szavazott az ország, mert elegük volt belőlük az embereknek, egyik megszorítás a másik után, egyik hitelfelvétel a másik után, az országot eladták a IMF-nek, a lakosokat becsapták. Ha maradnak, akkor már a középfokú oktatás, első szakma is fizetős lenne, az államadósság a magyar GDP többszöröse lenne, a baloldali médiából pedig csak a hazudozás dőlne. Teli lennénk migránsokkal, mert a ballibek tettek volna róla, hogy itt maradjanak, újabb hitelfelvétellel próbálták volna őket maradásra bírni, aminek egy részét lenyúlták volna, de mi fizethettünk volna utánuk mindent. Csak figyeld a német francia, svéd példát. Nézd meg mivé változtatták a közel keletet az iszlám miatt - ha neked vagy bárkinek ez hiányzik, menjen ki az elébb emlegetett országokba, keressen egy ilyen gettó közeli lakást magának - fél év múlva már tudni fogja, merre hány óra - feltéve ha túléli. A svédek, németek a világ legbiztonságosabb országai közé tartoztak - most az egekben a bűnözés, lassan a katonaságot kell bevetni ellenük.
2018. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
Ki is bizonyította be, hogy 2010-ben az akkori szabályok szerint bármi tiltott dolog történt volna? Ha így törént volna, hogyhogy emiatt nem reklamált az ellenzék? Ne röhögtessél már...
2018. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 kasz gyu ***** válasza:
A "STABILO" golyóstollgyárban olyan tollakat gyártanak, amelyekkel, csak bizonyos kockákba lehet írni.
2018. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
58%

"Észak Koreába is lehet az ellenzékre szavazni, akkor miért is nem váltják le a diktátort?"


Én úgy tudom, hogy ott csak látszat ellenzék van, itthon pedig tényleges ellenzék van.


„Ahogy írtam, a Fidesz minden lehetséges forgatókönyvet megsemmisít ami a bukásához vezethetne, figyelmen kívül hagyva azt hogy mi demokratikus, és mi nem.„

Ezt akkor mond, ha nem lesznek választások. Azok azért még lesznek gondolom. Ha szerinted annyira nem leváltható a Fidesz akkor van egy kérdésem hozzád.

Ugye bárki szavazhat bárkire. Szóval, ha 5 millióan szavaznának mondjuk az LMP re akkor is maradna a Fidesz? Ez ugye valószínűtlen de nincs elvi akadálya. Szóval a Fidesz nem leválthatatlan, maximum nem tudják majd leváltani.

2018. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

# 35/35 Időpont ma 19:15


Pont azt írod le, amit megpróbáltam kifejteni hogy miért hülyeség.


Nem vagyunk Észak Korea, de egyre inkább arra tartunk. Ma még a kormányváltást hazug médiával akadályozzák meg, amikor ez nem lesz elég, akkor az ÁSZ-al ellehetetlenítik és elkussoltatják az ellenzéket (ja, hoppá, ez már megtörtént), aztán ha ez sem elég, börtönbe zárják őket, vagy megölik (ami most Oroszországban van, aki veszélyt jelent, elteszik), ha meg már odáig zülled a helyzet, hogy bárkire szavaznak az emberek, csak a Fideszt ne, akkor az eredényeket is meghazudtolják, és ezután már csak 1 lépés Észak Korea.



Kérdés hogy meddig hajlandó süllyedni a Fideszes tömeg, van a határ? Vagy amikor lelövik az ellenzékieket, és az EU közbelépne, akkor is 2 millió narancs zászló fogja védeni Orbán testét? És akinek már sok volt a Fidesz, és "Okatotája" országa, az összepakol, és elmegy innen, ahogy az a sok "kalandvágyó" fiatal tette. Hogy Orbanisztán maradhasson a 2 millió "ultra" országa.

2018. jan. 28. 19:29
 37/67 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem hülyeség ami írtam. De megkérdezem újra, ha 5 millió választópolgár voksolna az LMp re akkor is a Fidesz nyerne szerinted?
2018. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
21%
Na alakul ez az év. Lassan itt a február, az ellenzék már el is kezdte gyártani a magyarázatait a bukására... orbán diktatúrája miatt nem kapnak elég szavazatot. Szánalmas ez az erőlködés. Én sem rajongok a fideszért, a kdnp-t egyenesen rühellem, de ez az ellenzéknek nevezett maszlag... ajj legyünk már a választások után! Alig várom, miket fogtok ide kiírogatni. :D
2018. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

# 37/38 Időpont ma 19:58


Egy szóval sem mondtam hogy hülye vagy.


Ha 5 millió választópolgár szavazna az LMP-re, akkor szerintem Szél Bernadett rejtélyes módon elhalálozna.


# 38/38 Időpont ma 20:18


Miért akarnék magyarázatot keresni a bukásra? Egyik párthoz sem ragaszkodok annyira, hogy kiakarjam magyarázni a bukásának az okát, csak azt látom hogy rossz felé halad az ország. Sajnálom hogy rendszerváltástól kezdődően a magyar politika ide vezette az országot, és nem oda ahol mondjuk Szlovénia, vagy Csehország tart.


Azokat a kormányokat is a magyarok választották meg, hülye lennék ha azt mondanám hogy van rá esély hogy a nép hibás döntéseket hoz?


Hogy a Fidesz is egy hibás döntés, amire lett volna jobb alternatíva?

2018. jan. 28. 20:32
 40/67 anonim ***** válasza:
45%
de nem volt jobb alternatíva és most sincs.
2018. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!