Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet itt bármikor is...

Hogy lehet itt bármikor is kormányváltás, ha Orbán Viktor csírájában elfojtja annak lehetőségét?

Figyelt kérdés

Bulvár, hazugságok, lejáratókampány, ÁSZ, választási törvények stb...


Másrészt meg a Fidesznek akkora hálózata van már, elképzelésem nincs hogy egy ekkora hálózatot hogy lehet bármikor is megbuktatni, tv csatornák jelentős részétől kezdve rengeteg vezető vállalkozásig, minden állami szerv élén, mindenütt minden narancs.



2018. jan. 27. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
77%

Ki kell esnie a 2010 előtti pártoknak és politikusoknak.

Akkor lehet majd.

2018. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
49%

Nem orbán fojtja el, hanem az az ellenzéki holdudvar, aki nem engedi, hogy egy friss, még nem nem lejáratott társaság vegye át a terepet.


Amíg Gyurcsány ott sündörög a baloldalon, és nagyon úgy tűnik, hogy ő osztja a lapokat, addig a baloldalnak sincs kedve elmenni szavazni.

A jobboldali ellenzéket meg Vona biztos kézzel, precízen és kivételes brutalitással szétverte...


Szóval Orbán nem fojt el semmit, csak feltett lábakkal, kávéját szürcsölve nézte az egészet.

2018. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
41%
Ezt már többen mondogatták, hogy ameddig a régi komcsik bent vannak a parlamentben, nem lesz változás. A TV- ből, rádióból dől a Fidesz populistázása, diktátornak való kikiáltása, de nézze meg bárki is: -hát mindenhol ugyan azok a bukott ballibek jártatják a háttérben a szájukat, akik kis híján leradírozták az országot a térképről.
2018. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
54%

# 37/38 Időpont ma 19:58


Egy szóval sem mondtam hogy hülye vagy.


Ha 5 millió választópolgár szavazna az LMP-re, akkor szerintem Szél Bernadett rejtélyes módon elhalálozna.


Ezt úgy írtad, mintha én mondtam volna, hogy lehülyéztél, pedig nem. Én erre nem is gondoltam, hanem arra, hogy akkor LMP kormány lenne. Egyébként nem csak Szél Bernadett van ott, akkor mindenkinek el kellene haláloznia nem? Az azért már csak nem valószínű. Elismerem, hogy sok mindenben távolodunk a demokráciától. Viszont ha nem szavaznának a Fideszre akkor leváltanák őket. Ne csodálkozz, hogyha megmarad a Fidesz akkor ha kb 3 szor akkora a bázisa mint a második legnagyobb pártnak. Kicsit ferdít a választási törvény, de máshol se tökéletes. Szimplán azért marad a Fidesz ha marad, mert őket szavazzák meg. Lehetne másra is szavazni, de rájuk szavaznak a legtöbben.

2018. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
7%

El kellene fogadni:


Azért marad a fidesz, mert rá szavaznak a legtöbben.


Ha a birkák szavaznak, akkor a birkák.

A törvények szerint nekik is van joguk szavazni.


Csak az nem világos, és a birkázók még mindig nem tudták megmagyarázni, hogy ezeket az agymosott birkákat miért nem képesek ezek a demokratikus intellektuális szuperhhősök befolyásolni?

2018. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
#55, igen, aztán az egész ország szív 4 évig egy rakás hülyére médiázott agyú autista ostoba miatt, köztük ők is. Örülök, hogy szerinted ez teljesen rendbe van.
2018. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
0%

#56


Már írtam valahol, hogy 2010-ben gyakorlatilag nem volt jobboldali média, mégis kétharmaddal nyert a Fidesz...


Szóval nem kell mindent a médiára kenni.


Az ember belenéz a pénztárcájába és elmegy szavazni.

Majd meglátjuk, hogy mindenki lát-e patkányt a kórházban, vagy csak az ellenzék?

Mindenki mélyszegénységben vergődik, vagy csak az ellenzéki megmondóemberek, akiket elrugdostak a húsosfazéktól.


Azt is eldöntik az emberek, hogy akarnak-e menekülltábort az utcájuk végébe, vagy sem...


Azt is eldöntik, hogy akarnak-e "színes" multikultit, meg Soros Nyílt Társadalmát, 73 nemi identitást meg hasonlókat...

2018. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki még nem...csak 4,8 millió nincstelenünk van eddig. De szeretett kormányod 2022-re össze fogja hozni a 7 milliót is ahogy elnézem.
2018. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

Az előzőekben egyesek elmondták, hogy Orbánnak nincs alternatívája - holott embernek még ennyi használható alternatívája nem volt mint most Orbánnak: ugyanis BÁRKI aki a helyébe lép csak különb lehet ennél a képmutató homo Brüsszelikusztól!!!

Vona nem verte szét a Jobbikot, pusztán Orbán kiszorította őket a szélsőjobbról, és ma már a Jobbik az igazi magyar jobboldal!

2018. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

#59


Allah növessze hosszúra Vona szakállát !

2018. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!