Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak 2018-ban?

Kire szavazzak 2018-ban?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntésem el kire szavazzak? Esetleg ha tennétek fel kérdéseket a válaszaim alapján megtudnátok mondani kire szavazzak.
2018. jan. 30. 18:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Milyen nézeteket vallasz?
2018. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Ha azt akarod, hogy az országnak jó legyen, emelkedjen az életszínvonal, ne hazafiatlan gazemberek kormányozzanak, ne lopjanak elképesztő összegeket, megőrizzük az ország őslakos összetételét, akkor ne szavazz azon pártokra, akik nem a Jobbik. A többiek csak hazudnak, megjátsszák magukat, az MSZP egy kommunista pártból jött létre, a Fidesznek köze sincs a nemzeti oldalhoz, az LMP egy belvárosi liberális párt.
2018. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha logikusan akarsz szavazni akkor nézd meg hogy tetszik e a jelen rendszer vagy sem, és nézd meg azt is hogy a pártok miben változtatnának ezen kinek mi a kínálata majd válazd ki a legszimpatikusabbat és az szerint.


Második opció hogy arra szavazol ahová a szíved húz, azaz nézetek szerint

2018. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
A Jobbikra. Az nem hazudik, csak nem lehet tudni, hogy mikor cseréli le a komplett szavazótáborát tokkal - vonóval. Keresztény - e vagy muszlim, buddhista vagy egyéb, nemzeti radikális vagy libsi, teljesen rugalmasak ilyen téren.
2018. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a pártok programjait, mit szeretnének megvalósítani, és aszerint dönts.


De én a napokban nézegettem a weboldalakat, a Jobbik oldalán kint van a 2014-es választási program, (gondolom hamarosan kint lesz a 2018-as is), a fidesz oldalán pedig az arcodba tolják az online webshopot :) Szerintem ez mindent elmond :D

2018. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ez túl összetett, amit néhány kérdéssel nem lehet lezavarni. Manapság már nem csak bal és jobb oldal van, hanem balközép, független, jobbközép stb.

Szerintem tekintsd át, hogy jelenleg mi a helyzet az országgal, mik a legégetőbb problémák. Válaszd azt a pártot, amelyik szerinted a legjobb megoldást kínálja ezekre a gondokra. De problémamegoldás terén ne elégedj meg az üres dumával, mint pl.: leváltjuk a tolvajokat. Mert ez nem megoldás, hanem mellébeszélés.

2018. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Gál Zoé ***** válasza:
54%

- Ha a Fideszre szavazol, ugyan az lesz, ami az elmúlt 4 évben.

- Ha az MSZP-re vagy DK-ra, akkor arabok fognak költözni a szomszédodba.

- Ha a Jobbikra, akkor kiraknak minket az EU-ból és Vona türk barátaival fogunk új szövetségi rendszert kialakítani.

- Ha az LMP-re szavazol, akkor jelentősen növekedni fognak a bérek, helyre jön az egészségügy, leszámolnak a korrupcióval és tisztább lesz a levegő.


Ezt kell eldöntened, hogy a négy lehetőség közül melyik tetszik neked.

2018. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

Jól élsz most?

Elégedett vagy a helyzeteddel?

Akarsz változást?

El akarsz a jövőben menni nyugatra?

Félsz attól, hogy idős korban szívhatsz majd?

Jól/rosszul jártál az egykulcsos adóval?

Mennyire vagy bevándorláspárt?

2018. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Elolvastam a pártok programját, amelyik részben tetszik az a jobbik, valamiben egyet értek velük valamiben nem. A többi párt pocsék a jelenlegivel együtt.
2018. jan. 30. 18:47
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"- Ha az LMP-re szavazol, akkor jelentősen növekedni fognak a bérek, helyre jön az egészségügy, leszámolnak a korrupcióval és tisztább lesz a levegő. "


átolvastam az lmp-programját de nem találtam benne semmit ami ehhez vezetne de itt van elolvashatod te is az LMP 2018 szekció alatt [link]


mert nekem ez csakis pontokban összegyűjtött problémák felhozása nem pedig megoldás nyújtás, márpedig ebben az országban arra lenne szükség, megmondó emberekből van elég .Ennyi erővél én is remek politikus lennék de javíts ki ha tévedek

2018. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!