Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne visszaszerezni...

Hogyan lehetne visszaszerezni az ellopott pénzt gyurcsitól és a romakirálytól?

Figyelt kérdés
Rengeteget loptak és még sem bűnhődnek. Hogyan lehetne őket kicsinálni? Mármint pénzügyileg. Valakinek valami ötlete?

2018. febr. 1. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Jobbik. Vona Gábor.
2018. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gál Zoé ***** válasza:
Sehogy és nem is kell. Ugyanis ti választottátok meg őket, tekintsétek ezt tanulópénznek!
2018. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem választottam meg őket. Idén lesz az első választásom. Ha most is nyer a romakirály, akkor az országunkban a minimális demokrácia is megszűnik létezni. Az ügyészség, a számvevőszék és minden hatóság az ő kezükben van. Nem nézhetjük ezt tovább! Tenni akarok valamit. Ti nem?
2018. febr. 1. 17:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem. Neked a szüleid mosták ki az agyad? Annyira szánalmas ez a romakirályozás. Ezt is aputól hallottad?

Nézd meg inkább a gazdasági mutatókat.

2018. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te is jól élsz a mi pénzünkből? Aha már értem, neked is csepegtet egy kicsit a fityesz. Krumpliért és májasért is voltál mikor osztották? Szánalmas...
2018. febr. 1. 18:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Miközben Pénztáros Lőrinc és a romakirály dagad, addig többen éheznek, mint valaha ebben az országban. És szánalmas párezer Ft-os emeléssel próbálják betömni az emberek száját. Gratulálok eladtad magadat 2000 Ft-ért. Olyan vagy, mint Bözsi néni.
2018. febr. 1. 18:29
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

A minap szétnéztem a könyvesboltban. Egy csomó Orbánt lehúzó könyvet láttam. Ha ez a rendszer annyira antidemokratikus, meg annyira nincs szólásszabadság, akkor vajon hogy lehet ez?

A valóság az, hogy mindenki azt csinál, amit akar. Üvöltheted a médiában vagy az utcán, hogy mocsok Fidesz, meg ilyen-olyan Orbán. Semmi bajod nem lesz.

És szajkózhatod azt is, hogy nincs demokrácia, valójában ezúttal sem lesz elég ember, aki más pártra szavaz. Pedig bárki megtehetné.


Lázadni könnyű. De mégis ki állna a helyükre? A fasorban sincs senki, aki alkalmas rá! Ha az ellenzék kerülne hatalomra, hány hónap kellene, hogy képesek legyenek felállítani egy kormányt? Abban sem tudnának megegyezni, hogy ki hova ül a parlamentben. Ezekért lázadjak?

2018. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, én az utcákon elhízott embereket látok. A bevásárlóközpontok mindig tele vannak. Minden karácsonykor megdőlnek a vásárlási rekordok, mert a sok éhező nagyképernyős tévét vásárol.


Amúgy a politikához nem értők legfőbb ismertetőjele, hogy nem érvekkel jönnek, hanem ilyen Humor Herold elnevezésekkel, hogy Pénztáros Lőrinc és hasonlók. Nyilván nem te találtad ki, csak átveszed, mert ezeket mondják körülötted. Nagy szellemességre vall, gratulálok.

2018. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

"Te is jól élsz a mi pénzünkből?"

Lehet, hogy inkább fordítva. Tanultam, dolgoztam és most jó állásom van. Korrekt a fizum és korrekt adót fizetek, abból tartják fenn az iskolát, ahova jártál.

2018. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Van egy magyar mondás, hogy nyomtató lónak ne kösd be a száját.


Azt jelenti, hogy aki jól dolgozik, élvezhesse a hasznát.


Amit Orbánék "nem loptak el", azt visszaforgatják a gazdaságba.


Amit Gyurcsányék nem loptak el, azt átjátszották külföldi gazdáiknak.

2018. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!