Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazzak a jobbikra?

Szavazzak a jobbikra?

Figyelt kérdés
Szeretnék Orbán ellen szavazni de nem tudom kire a jobbik olyan sok jót ígér de félek mint eddig minden párt csak ígéret marad semmit nem fognak be tartani
2018. febr. 2. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Inkább rájuk, mint a Fideszre, bár én bennük sem bízom meg.

Alapvetően arra az eszmei alapra épülnek, mint a Fidesz, szóval csak óvatosan.

2018. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez az én is úgy érzek mint az "1" es
2018. febr. 2. 13:52
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Egy nemzeti pártra kellene szavazni,

csakhogy nincs ilyen.

2018. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
38%
Szavazzunk Viktorra!
2018. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nem kerül hatalomra egy párt, addig nem tudhatod, hogy betartják-e ígéreteiket vagy sem, szóval emiatt ne aggódj. Négy év múla dönthetsz máshogy újra.
2018. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

#5


Ja, ha engedik.

2018. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Bármit is ígér, idén nem fog nyerni. Így azt sem tudnánk meg, mit tartanának be az ígéreteikből, hiszen számtalan kompromisszumra kényszerülnének, hiszen olyan pártokkal kellene koalícióban kormányozni (a lehető legjobb esetben is), amelyek világnézete, céljai nagyon mások.


Szóval olyan nagy dolgokra nem számíts. Hosszas koalíciós tárgyalások, bevonulások, kivonulások. És ez az ország nem olyan stabil gazdaságilag mint Németország, ahol fél évig játszanak demokratásdit, mert nem tudnak megegyezni a kormány összetételéről.


Egyedül nyerniük meg esélyük nincs. Még másokkal összefogva sem sok.

2018. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne mi döntsük már el hogy te kire szavazz. Ülj le és gondolkozz. Zárd ki a manipulatív kampányüzeneteket és próbájl meg racionálisan dönteni.
2018. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam be dőlni a választási ígéreteknek, próbálok racionálisan gondolkodni és azt látom, hogy a mostani kormányt nincs esély le váltani
2018. febr. 2. 14:34
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Jobbikra vagy Lmp-re.
2018. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!