Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki ebben az évben se megy el szavazni?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért? Gondolod, hogy ha nem mész, akkor jobb lesz?
2018. febr. 4. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem megyek el szavazni, utána pedig 4 éven keresztül harsogom, hogy igazságtalan az a választási rendszer, ahol a szavazók 55%-a nem a Fideszre szavaz, mégis ők alakíthatnak kormányt.
2018. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ede1219 ***** válasza:
73%
Csak a szavazás miatt nem fogok 2000 Km-t utazni, ha esetleg más miatt is haza kell mennem, akkor elmegyek.
2018. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem mész el szavazni, az mind a FIDESZ szavazata lesz. Ha neked ez kell, hát tedd meg, de szégyelld magad!
2018. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
Én pl.
2018. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Én sem. Egy párt sincs, akinek az ideológiájával vagy programja nagy részével egyetértenék. Ha így halad, 60% alatt lesz a választási részvétel Ez a pártok és nem az emberek hibája. Az a 3,5 millió normális, aki ebben a színjátekban nem vesz részt. Inkább az szégyellheti magát, aki igen, mert nem látja egy fától az erdőt.
2018. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%
Én nem megyek, 1700 km-t kellene utaznom érte. Nem éri meg.
2018. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok elmenni, mert 168 759 km-t kellene utaznom. Sajnálom. De megígérem végig ajvékolom a következő 4 évet, hogy a FideSS már megint úgy lett kétharmados, hogy a 8 millió választóból mindössze 2 millió szavazott rá. Ebből is látszik, hogy elcsalta a választást.
2018. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Rokonaim, ők már kimenekültek az országból.

Én még megvárom mi lesz az idei választáson de ha megint a diktátor nyer akkor a nép veszít.

Utána kis családommal én is nyugatra emigrálok mint több százezer honfitársam.

2018. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Sosem értettem az embereket.

Én 6000 km-t utazok. 6 óra, de nekem megéri. Tervezek otthonra, és ha haza megyek nem szeretnék egy szétlopott diktatúrába haza menni. Ráadásul így volt is mire hivatkozni szabira. Én megfordítottam, ha már haza megyek szavazni, akkor egybekötöm a pihenéssel.

2018. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy nagyon alacsony részvételű, érvénytelen szavazás csak jót tenne. Nekem személy szerint elegem van a jelenlegi garnitúra összes tagjából, talán a Jobbik állt hozzám legközelebb de ők is teljesen hiteltelenné váltak az utóbbi hónapokban. Húzzon el az összes és legyen végre egy normális kormányunk aki amellett, hogy fusizik néha - hiszen ez a politika velejárója - felelősségteljesen tudja vezetni az országot. Nem vagyok idealista, szerintem olyan emberek akik tényleg önzetlenül csak tenni akarnak azok nagyon messze elkerülik a politikát, a lopás mértékével van a gond meg azzal, hogy lassan már tényleg szlogenekkel akarnak szavazóbázist építeni a társadalom legműveletlenebb tagjaira támaszkodva.
2018. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!