Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyerjen, ha nem a Fidesz?

Ki nyerjen, ha nem a Fidesz?

Figyelt kérdés

Az előző kérdés ihletett meg, amiben a kérdező azt kérdezi, hogy az emberek mit fognak kezdeni, ha megint a Fidesz nyer.

Miért, jobb lenne ha az ellenzéki pártok közül nyerne valamelyik?

Az MSZP-t ismerjük, nem kell felsorolni amit műveltek az SZDSZ-szel az elmúltnyolcév időszakban. Kormányon megbuktak

A Jobbiknak már kormányra se kellett kerülnie ahhoz, hogy megbukjon. Még ellenzékként sem képes "kormányozni" saját magát, nem hogy egy egész országot.

És ezzel kb. kifújt az ellenzék. A többi kisebb párt az elmúlt 8 évben képtelen volt az erősödésre. Nem is volt nagyon beleszólásuk a politika haladásába az elmúlt években.

Nincs más választás.



2018. febr. 5. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek. (biztos jól lepontoznak majd) A többi párt még csak növekedni se tudott, még inkább veszítettek a támogatottságukból. Hogy tudna annak a pártnak a vezetője egy országot irányítani, aki a pártját se tudta érdemben növelni/jól irányítani?
2018. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Sőt, szerintem a fidesz nem is rossz párt!
2018. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

Értem. Tehát Neked az ellenzék jelenleg MSZP-ből meg Jobbikból áll. Gratulálok! A politikai tájékozatlanság iskolapéldája vagy...függetlenül attól a többi is hazugság, amit írtál.


"A többi kisebb párt az elmúlt 8 évben képtelen volt az erősödésre."


Ez max az MSZP-re lehet igaz, a többi erősödött, önmagához képest, plusz sok párt 8 éve még nem is létezett.

2018. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Bárki csak ne a Fidesz.

Látjuk mit művelnek, ennél még egy kormányképtelen pártszövetség győzelme is jobb.

Maximum 1 évig nem lesz kormányunk aztán kész. Valami majd kialakul. A belgáknak 2 évig nem volt mégis megvoltak.

2018. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha leülnének tárgyalni a diákokkal, vagy az eü dolgozókkal, már azzal sokkal beljebb lennénk. Egy tárgyalóképes és tárgyalni szándékozó kormány.
2018. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Én ott vagyok már, hogy minek ide ellenzék... csak a hiszti semmi más feleslegesek
2018. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az ország népe kellene, hogy nyerjen első sorban.

Most már ez után az elmúlt nyolc év után nem biztos, hogy azzal nyer az ország, ha a Fidesz marad újra.

2018. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Az MSZP nagyon, illetve a jobbik valamennyire gyengült, ez tény, csakhogy nem ebből a két pártból áll az ellenzék.

A Momentum néhány hónap alatt a semmiből 3%osra növekedett. Egyes elemzések szerint akár be is juthat a parlamentbe, de a többség 2-3-4%-ra teszi.

Az LMP 5-10% között mozog, tartotta a 4 évvel ezelőtti szintet.

Az MKKP-t elismerték mint pártot és 1-3% között mozog. Ezzel megelőzte a KDNP-t, ami mérhetetlenül kicsivé vált, már csak névleg létezik.

2018. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Az ellenzéki pártok nagyon lejáratták magukat.

Ez meg is látszik az ellenzéki tábor szavazókedvén is.

2018. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Most már ez után az elmúlt nyolc év után nem biztos, hogy azzal nyer az ország, ha a Fidesz marad újra."

"Bárki csak ne a Fidesz."


Értem én hogy azt a legkönnyebb mondani, hogy "bárki csak a fidesz ne", de akkor ki? Nincs egy versenyképes ellenzék, csak papagájok.


"A politikai tájékozatlanság iskolapéldája vagy...függetlenül attól a többi is hazugság, amit írtál."


Felőlem elkezdhetünk személyeskedni, csak én nem azon a értelmi szinten vagyok, mint te, úgyhogy be is fejezem :)

De ha olyan tájékozott vagy, mondd, melyik párt erősödött mondjuk 10%-kal az elmúlt 8 évben?


"a többi erősödött, önmagához képest, plusz sok párt 8 éve még nem is létezett."


Azok most se léteznek, csak néha felhívják a figyelmüket magukra, aztán kb. ennyi. Ennyi a nagy ellenzéki erősödés szintén.

2018. febr. 5. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!