Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a fideszes Ripost...

Mit szóltok a fideszes Ripost címlapjához? Kinyomozták hogy a Jobbik logója muszlim.

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 8. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Jaj micsoda "leleplező cikk" a korrupt fidesz párti lapról! Ezután csak alfahir-t fogok olvasni.
2018. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mindig is sejtettem, hogy ez áll a háttérben!

Most már tuti Fideszre szavazok!

2018. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel köménymagot se egyenek, mert ha közelebről megnézzük az alakja hasonlít az iszlám holdhoz
2018. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

#3


Én szezámmagot sem szoktam enni, mert az Ali baba is arab volt és ő mondta folyton, hogy szezám tárulj!

2018. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Ripost. :DDDD

Alfahír. :DDDD

2018. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Nézd, megépítjük a Halálcsillagot.

A hírcsárda hitelesebb mint a Ripost és Origo féle narancspropaganda szennyoldalak.

2018. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én ugyanazt, ami a címben is olvasható: röhejesen szánalmas.
2018. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

 

Jobban megnéztem azt a logót és döbbenetes dolgokra figyeltem fel! Nem csak egy félhold van benne, hanem egyenesen kettő, egy piros meg egy fehér! Duplamuszlim! Aztán ott van az a zöld gömb is. A zöld ugye az iszlámok szent színe, ez elég egyértelmű kell legyen minden Magyar Ember számára: ezek iszlámokká akarják tenni Magyarországot, amit a két félhold vigyáz majd. Meg aztán ott van az a kettős kereszt is. Csak megfordítjuk és máris ott van az eddig rejtett sátánista szimbóleum! Végül ha a JOBBIK szó betűiből egyet elveszünk és négyet megváltoztatunk, mit kapunk? Na mit? Úgy van: ZSIDÓ! Most már látjátok, milyenek ezek? Nem választások kellenek ide, hanem ördögűzés!

2018. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, muszlim a logója.


És azt tudtad, hogy egy rakat magyar címer is muszlim?


Például Pécs és Szombathely címere is:


[link]

[link]

2018. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Aztán a székely zászlóval mi a helyzet???
2018. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!