Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szerintetek is...

A Fidesz szerintetek is vallás irányzat már?

Figyelt kérdés
A hívők áldozatokat mutatnak be a saját bőrükön, és anyagilag is készek támogatni hogy a szent istenkirálynak és leszármazottainak ne kelljen semmiben nélkülözni. A felekezet vezetőinek feltétel nélkül eleget tesznek elvakult hittel bármiben...
2018. febr. 13. 04:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem mi normálisak vagyunk, tudunk különbséget tenni párt és vallás között
2018. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Toporzékolj még egy kicsit. :)
2018. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%
Többet ma már ne szívjál, mert így is eléggé elszálltál a valóságtól...
2018. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

Ennyire fáj a valóság?


A sok "elvakult" zombi a parlamenti küszöb alá küldte azokat, akik a tönk szélére taszították az országot...


Ez van.


Lehet minősíteni, de a többség tud választani a fejlődés és az IMF uzsora, a magas munkanélküliség, meg a Bokros csomagos, Bajnai csomagos megszorításos, szemkilövetős világ között.

2018. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Engem mindig ezzel szivatnak, mivel a Miniszterelnök Úr képe ki van téve több helyre a lakásban. Hűtőmágnesek, matricák, bögrék, tollak pedig vannak fideszesek.


Én nagyon szeretem a pártot, ismerősök ugratnak, hogy vallási fanatikus vagyok :) Ezt természetesen nem kell komolyan venni. Sajnos egy másik párt sem tud még közelébe érni sem. Nagyon szeretném, ha lenne normális ellenzék, nem csak normális kormány.

63/N

2018. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
80%

Csak hogy tegyük hozzá, a szemkilövetés nem Gyurcsány hanem Orbán műve.

Csak ugye jó a másikra kenni.

Igazam van, 42%-os?

2018. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

#6 "Csak hogy tegyük hozzá, a szemkilövetés nem Gyurcsány hanem Orbán műve. "


Miért? ki volt hatalmon?


Lásd be... A kommunisták úgy kezelték a helyzetet, ahogy a kommunisták helyzetet kezelni szoktak: Tömegbelövetéssel.


Látod, most is lámpavasról, Orbán főbelövéséről meg Fideszesek hulláinak pótos Ifára való hányásáról álmodoznak...

2018. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
A FIDESZ EGY MOHÓ, TOLVAJ CSÜRHE.
2018. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem hiszem. Én ugyan nem rájuk szavazok és nagyon nem szeretnék megint 2/3-ot, de ugyanakkor a jelenlegi ellenzéket elnézve, arról sem vagyok meggyőződve, hogy egy kormányváltással jól járnánk.
2018. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem, csak az ellenzék nem igazán boldogul és erre kompenzációképpen a másik oldat szidja. Fideszes vagyok. Nem igaz rám amiket leírtál.
2018. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!