Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza lehet Sorosnak, hogy a...

Igaza lehet Sorosnak, hogy a Fidesz megvásárolta az egész ellenzéket?

Figyelt kérdés
Az ellenzéki eredményekből legalábbis ez tűnik ki, Botka is, Gyurcsány is rebesgettek ilyesmit...

2018. febr. 14. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem. Maga soros vásárolta meg a Fideszt + az antidemokratikus ellenzéket (tehát a Jobbik kivételével minden ellenzéki pártot).
2018. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A Fideszt Soros nem tudta megvenni, Vonát sem. Vonát azért nem vette meg, mert ő saját magát adta el, becsapta még a jobbikosokat is. Tanult Gyurcsáy Feritől.
2018. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez igazából egy urban legend, aminek valóságalapja lehet, de valószínűtlen. Miből gondolja ezt, vagy magából indult ki?


Szerintem az ellenzék alapjáraton ilyen, de lehetnek kapzsiak mellette persze....

2018. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én sok dologért tisztelem Sorost, nagyon sok dologért elítélem, semmi sem fekete-fehér. Aki viszont azt állítja, az sötét.

Ez a kijelentése viszont szerintem így ebben a formában nem feltétlenül igaz. Bár azt sem tudom, hogy valóban így mondta-e vagy valami kontextusából kiragadott idézet, kiforgatták a szavait.

2018. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy megvették volna. Gyakorlatilag egy fillért se érnek, értéktelen dolgot meg nem veszünk.
2018. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az az elméletem, hogy Gyurcsányt a Fidesz vásárolta meg. Mert szerintem többet árt az ellenzéknek, mint használ:

-Egy csomó ismerősöm azért szavazott fidesz-re, mert az ellenzékben benne lett volna Gyurcsány.

-Alapított egy saját pártot, ami a többi bal oldali ellenzéktől elszipkázza a szavazókat. A választási rendszer sajátossága folytán, minél szétaprózottabb az ellenzék, annál több mandátuma van a fidesz-nek.

-Amikor nyer a fidesz, többnyire lemond az ellenzékben minden vezető, kivéve Gyurcsányt. :-)

2018. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 vagyok

Bocs, fordítva olvastam. Úgy értettem, hogy soros vásárolta meg (amit a fidesz állít).

2018. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
lehet. De egy biztos, az ellenzék egy fél havi minimálbért se ért meg - Soros jobban járt volna, ha egy kecskenyájat vásárol.
2018. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Miért vásárolná meg bárki az ellenzéket? Az ellenzék feladata, hogy alternatív ötleteket javasoljanak.
2020. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!