Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nagy része miért...

A magyarok nagy része miért maradi és miért él mindig a múltban?

Figyelt kérdés

Ez egyáltalán nem tesz jót az ország fejlődése szempontjából, de nagyrészt a fennmaradását is veszélyezteti.

Folyamatosan több száz éves dolgokon rágódnak, Trianonon, törökökön, tatárokon. A disznóvágás jelenti számukra a kultúra csúcsát, főleg akkor, amikor a pályinkátú seggrészegen lehet csinálni.

Amíg mások mesterséges intelligenciát fejlesztenek, mágnesvasutat építenek és szondákat küldenek a Jupiter valamelyik holdjára, addig a magyarok még mindig hurkatöltésben élik ki magukat, szakadt munkásruhában hátul a fészerben.


[link]


Itt van például ez az eset Boldog Istvánnal.

Ilyet szól, hogy ő azért dolgozik, hogy még ezer év múlva is disznókat vágjanak a magyarok a Kárpát-medencében, mert ez mennyire fontos és überkulturális.

Ez rendben is van, csak amikor a magyarok ezer év múlva még mindig a katlanban fogják kevergetni félrészegen a desznyó belsőségeit, addigra mások már az Androméda-galaxist fogják kolonizálni az űrhajóikkal.


De miért kell ez?



2018. febr. 15. 12:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
97%

"Úgy, hogy az a célotok, hogy visszafejlődjetek a múltba."


Senki nem akar visszafejlődni, sőt inkább a te mondandód hangzik úgy, mintha az Internaciónálét idéznéd.

2018. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező! rosszkor tetted fel ezt a kérdést mivel a mezőgazdaságban ezek a hónapok holt szezonnak tekinthetők és a disznókat már megetették a parasztok, így van idejük itt irkálni és ledegradálni azokat akik nem disznóvágás centrikusak.
2018. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
86%

"így van idejük itt irkálni és ledegradálni azokat akik nem disznóvágás centrikusak."


Én nem vagyok, fideszes, sőt jobboldali sem, nem éltem a kádár-rendszerben, nem vagyok disznóvágás centrikus és szerintem a kérdező kezdett ledegradálni másokat.

2018. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
7%
Mindjárt jönnek a lepontozások tömegével:))))
2018. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:

#28


Úristen, ez most komoly? Még jó, hogy nem a rejtelyekszigete.com-ról toltál be linket.

Pontosan erről beszélek, a magyarok nagy része a múltban él és a technikai fejlődést valami zsidó feketemágiának tartja és összeesküvésnek.

Vicc ez az egész...


Amúgy meg vágtam már bőven disznót, de ezt már le is írtam valamelyik kommentben.

2018. febr. 15. 13:18
 36/73 árokpart ***** válasza:
97%
Egyszerű , hétköznapi földműves emberek ne lennének Svájcba meg Ausztriába? Hogyne lenne, hiszen a terményeik az országukban lévő nagyáruházaik polcain landolnak. Ők ki nem engednék az élelmiszertermelés hagyományait az országukból azért is tudnak függetlenek lenni. A magyar vidéki ember miért lenne proli? Én is vidéken élek kisgazdaságunk van, magunknak termelünk, van amint látod világhálónk, 2 autónk két évente ki tudunk menni 1-2 napra külföldre kirándulni, rengeteg könyvem van , rendszeresen olvasok is és igen hétvégén szombat este szívesen bulizok termelői fehérbort iszogatva. Ha néha akad pálinkát is szívesen iszom. Ezen felül felsőfokú végzettségem van.
2018. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 árokpart ***** válasza:
97%
Azt meg még maga Farkas Bertalan űrhajós mondta, hogy nemhogy távoli bolygókat, hanem még a Marsot is teljesen felesleges kolonizálni, mert egyszerűen az elkövetkező 1000 évben nem lesz olyan technológia , aminek segítségével hasonló életet lehetne ott teremteni mint a Földön, függetlenül attól, hogy bizonyos alapfeltételei meglennének.
2018. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:

"Gregor Mendel szerzetes volt, mégis a genetika atyaként emlegetik."


Mendel kb. 150 évvel ezelőtt, egy köztes korban élt, amikor a többség még vallásos volt és a tudományos fejlődés éppen csak elindult, gyerekcipőben járt.

Ha ma élne és ragaszkodna a vallásához, akkor biztos elutasítaná az evolúciót és a biológia mai tudományos szintjét. ha pedig nem, akkor nem lenne jó keresztény.

De mint mondtam, ez a saját korában még összeforrt és összeegyeztethető volt.

2018. febr. 15. 13:22
 39/73 anonim ***** válasza:
97%

"Ha ma élne és ragaszkodna a vallásához, akkor biztos elutasítaná az evolúciót és a biológia mai tudományos szintjét. ha pedig nem, akkor nem lenne jó keresztény. "


Mariano Artigas, Manuel García Doncel, William Newsome, Albert Dou, James Tour, Larry Wall és meg lehetne sorolni a vallásos és sikeres tudósokat egyben.

2018. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:

A természetes kiválasztódás elmélete alapvetően ellentmond a kereszténységnek, mivel a kereszténység a halált a bűnbeesés következményének tartja, a természetes kiválasztódás pedig a halál jelenlétére épül, azt teljesen természetesnek veszi.

Ha egy populációban van 100 egyed és abból a 100-ból 70 egyed nem tud megfelelően alkalmazkodni az adott környezethez, akkor természetes módon elpusztulnak/kiszelektálódnak és a maradék 30-nak az utódai adják a következő generáció felmenőit.

Na már most, a kereszténység annak a 70-nek az elpusztulását természetellenesnek tekinti, ami csak azért következik be, mert az emberiség bűnbe esett pár ezer évvel ezelőtt, mert a világ az ugye csak kb. 6000 éves, ami a mai tudományos szinten szintén nevetséges felvetésnek számít.

A vallás és a tudomány éppen az ilyenek miatt zárja ki egymást, ahogy a kék szín sem azonos a pirossal, hiába állítják azt egyesek.

2018. febr. 15. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!