Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nagy része miért...

A magyarok nagy része miért maradi és miért él mindig a múltban?

Figyelt kérdés

Ez egyáltalán nem tesz jót az ország fejlődése szempontjából, de nagyrészt a fennmaradását is veszélyezteti.

Folyamatosan több száz éves dolgokon rágódnak, Trianonon, törökökön, tatárokon. A disznóvágás jelenti számukra a kultúra csúcsát, főleg akkor, amikor a pályinkátú seggrészegen lehet csinálni.

Amíg mások mesterséges intelligenciát fejlesztenek, mágnesvasutat építenek és szondákat küldenek a Jupiter valamelyik holdjára, addig a magyarok még mindig hurkatöltésben élik ki magukat, szakadt munkásruhában hátul a fészerben.


[link]


Itt van például ez az eset Boldog Istvánnal.

Ilyet szól, hogy ő azért dolgozik, hogy még ezer év múlva is disznókat vágjanak a magyarok a Kárpát-medencében, mert ez mennyire fontos és überkulturális.

Ez rendben is van, csak amikor a magyarok ezer év múlva még mindig a katlanban fogják kevergetni félrészegen a desznyó belsőségeit, addigra mások már az Androméda-galaxist fogják kolonizálni az űrhajóikkal.


De miért kell ez?



2018. febr. 15. 12:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
96%

"Ember, ha szerinted Ausztriában és Svájcban is vannak olyan leszakadt, proli emberek, mint Magyarországon, akkor te nem igazán vagy tisztában a valósággal."


Vannak még leszakadtabbak is, akinek disznóra se telik és azt sem tudja mi az a pálinka, a faluján kívül meg még nem járt. És ez mindkét nevezett országra igaz.

2018. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
82%

"Igazatok van, lapátoljatok nyugodtan trágyát még 100 év múlva is és tekintsétek ezt a kultúra magasfokának. Engem már nem zavar. Befejeztem a magyarokkal a jövő tervezését."


Először is a disznóvágást itt szerintem csak te tekintetted kulturális eseménynek. Nálunk a színházba járás a kulturális esemény, disznóvágás meg családi összejövetel.


Másodszor nehogy azt hidd, hogy nyugaton másképpen lesz, ott sem fogják szeretni azt, akinek az a jövő tervezés, hogy kijelenti a saját elképzelését aztán elvárja mindenkitől, hogy ahhoz alkalmazkodjon.

Itt Belgiumban is büszkék a hagyományokra az emberek és ápolják.


"Az a baj,hogy Magyarországból 2.Kínát akarnak csinálni."


Azzal nincsen baj. Az a kérdés, hogy ezzel tudunk-e úgy élni, mint Kína.

2018. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:

#49 #50


Nem látjátok, hogy itt erre van igény?

Nézzétek csak a hozzászólásokat. Itt az emberek többsége ilyen, mi meg menekülhetünk előlük nyugatra.

2018. febr. 15. 15:25
 54/73 anonim ***** válasza:
76%

" Itt az emberek többsége ilyen, mi meg menekülhetünk előlük nyugatra."


Én keletet ajánlom, nyugatra nem kell ez a gondolkodás mód :D

Keleten jobban szeretik, ha keményen megmondják, hogyan is éljenek, ahogyan te teszed.

2018. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
84%
Jogodban áll eltakarodni nyugatra.
2018. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
75%

Ebben a kérdező kisgyerekben nagyon össze van keveredve a sebesség...

Nagyon modern, fejlődő akar lenni a mókuscsávó, közben meg nincs mögötte semmi: megtagadja a gyökereit, új értéket nem képes előállítani, ezért keni a saját sz@rát másra; igyekszik "valakinek" látszani, miközben egy neoprimitív senki...

Én sem itthon, sem Amerikában, sem Norvégiában nem éreztem alantas dolognak a szabadtűzön való sütögetést, főzést, lakmározást, piálást!

Nemzetektől függetlenül jók ezek és kellenek is! Attól, mert én ezt élvezem, attól még van 3 bejegyzett szabadalmam (és még egy jelenleg még megadás előtt), úgyhogy nem hiszem, hogy a kérdezőke képes lesz ilyenre az élete során... és el fogok járni disznótorra is!

Kérdező: ahogy leírtad, édesapád egy rendes, dolgos, tisztessége ember; miért vagy te pont az ellenkezője?

2018. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
75%

A házi hús jobb mint a bolti mert az tele van E betűvel. A házipálinka is jobb mint a bolti, mert abban nincs gyümölcs, víz meg színezék, meg pancsolt alkohol.


Szóval nem a disznóvágás meg a hp a legnagyobb probléma.

2018. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
59%
Mellékesen jegyezném meg, épp az ilyen nagyszájú senkik szoktak legjobban rinyálni, ha kimennek, hogy hozzon már valaki egy kis házi pálinkát és küldjön már egy kis disznótorost, mert itt semmi sem olyan mint otthon!
2018. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
10%
Azért, mert a társadalom elöregszik, a magyar társadalom korfája egy fordított piramishoz hasonlít. Egyre kevesebb a fiatal, és a nyitottabb értelmesebb fiatalok is itthagyják ezt az országot.
2018. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
25%
Megint erőlködsz te agyhalott balhibbant? ;)
2018. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!