Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma lesz Orbán Viktor évértékel...

Ma lesz Orbán Viktor évértékelő beszéde. Nézed? Miről lesz benne vajon szó?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Erős büszke nemzet vagyunk. A reálbérek nőnek. A gdp hasít. Nem fogadjuk be Soros migránsait. A magyar egy szorgos dolgos nép. Le a brüsszeli bürokratákkal akik végrehajtják a Sorostervet. Ez lessz csak hosszabban. Ja és őrizzük meg keresztyény mivoltunkat.
2018. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ma soros lesz a soros, a témát tekintve?
2018. febr. 18. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Orbán mindig azt mondja amit a hallgatósága hallani szeretne.

De valójába nem is értem hogy minek tart ilyen beszédeket hisz ő maga mondta hogy ne azt nézzék hogy amit mondok hanem azt hogy mit teszek.

Neki nem esik nehezére ez az össze vissza hazudozás, ezért meg kár oda menni, ezeket a nyílvánvaló hazugságokat meghallgathatja az aki erre kíváncsi a köz médiába is.

2018. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

30% Sorosozás, 15-15% Brüsszel&migráns-fikázás, 20 % ellenzék ócsárolása, 20% öntömjénezés, lelkesítés, sikerpropaganda.

Szóval: mint ha megakadt volna a lemez; semmi új.

Ennyire képes.

2018. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Amúgy valószínűleg a választás lesz a fő téma és ezenbelül biztos ki fog térni a Soros-tervre meg hasonló dolgokra.
2018. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 - becsület szóra nem én írtam az Orbán beszédét, de még az arányok is bejöttek. A jövőről egy szó sem esett - nincs programja!
2018. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!