Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a kormányfő...

Egyetértetek a kormányfő Pénteki kijelentésével? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
"A magyarok jövője biztosított, Magyarország erősödik és fejlődik, a reformok működnek!"

2017. febr. 11. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Fejlődünk ez biztos. Egyre több embernek lesz mobilja, asztali gépe és már minden suliban ingyenes a gyermekétkeztetés és a net.
2017. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
olvass 444.hu-t ott mindent megtalálsz
2017. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
És ha az embereknek az lenne az életcélja, hogy mobiltelefon tulajdonosokká váljanak, akkor ez elég is lenne. De nem az.
2017. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Inkább úgy fogalmaznék,hogy biztosítva van Fidesz jövője,a párt erősödik,az emberek pedig szegényednek,így megvásárolható a szavazatuk alkalmi segélyekkel.

2017. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"olvass 444.hu-t ott mindent megtalálsz"


Te most azzal jössz, hogy "hazug ballibsi" a 444.hu? :D

2017. febr. 11. 18:21
 6/11 anonim válasza:
19%

Saját körzetedben tekints körbe nyitott szemmel, alacsonyabb és magasabb körökben is, majd ítéld meg, jobb-e jelenleg?

Nálunk jobb.


Fejlődés kezdődött és folytatódni is fog, Te pedig ne engedj a csőlátású kormányszidóknak, Ők ugyan úgy háborogtak minden kis bibi miatt, amikor nem ez a szín volt odafent. A 444 cseppet sem jobb, mint a Kurucinfo vagy az Index. Olvasd el mind, de vedd fenntartással mindet, mert egyik sem az objektív valóságot fogja tükrözni.

2017. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 18:28


Te azt gondolod, hogy unalmamból szidom a kormányt, mi? :D

Akkor nem jól ismersz!

Nálunk és környezetünkben semmivel nem lett jobb!

Télen a mellékutak nincsenek eltakarítva, csúszásmentesítve, az aszfalton kráterek tátognak, a Halom utca nincs leaszfaltozva, esőzés és havazás után térdig érő sárban kell átgázolnod!

Munkalehetőség gyakorlatilag 0!!!

Mit mondjak még?

2017. febr. 11. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Az én kornyezetemnek, csaladnak jobb. Masnak lehet rosszabb de én mondom az a nehany szaz ember akit ismerek ott azt vettem eszre hogy sokkal jobb. Pl a varos ahol elek. Vannak jarhato utak vegre, dolgoznak a ciganyok, parokat epitettek, felujitottak mindent. Aztan lehet mashol szarabb nem tudom.
2017. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Én olyan nagyon ,nem érzem biztosítottnak a magyarok jövöjét és az erősödést, fejlődést sem igazán érzem. Inkább csak azt tapasztalom, hogy se előre, se hátra nem haladunk.
2017. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

"Te azt gondolod, hogy unalmamból szidom a kormányt, mi? :D "


Könnyű mást szidni, mint szembenézni a hibáinkkal.

2017. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!