Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar kormány az állítja...

Ha a magyar kormány az állítja magáról, hogy támogatja a sportolást. De, akkor miért van kevés lehetőség sportolni?

Figyelt kérdés

Én egy 15 ezer fős kisvárosban lakom és képzeljétek, nincsen uszoda, de még normális termálfürdő sem.

Pedig, hatalmas igény lenne rá.


A tőlünk 40 kilométerrel arrébb levő megyeszékhelyen két uszoda is van, de nagyon leterheltek,gyakorlatilag 100 százalék feletti a kihasználtságuk.

Alig van hely, mert különböző úszásoktatási intézmények lefoglalják.



Pedig, itt Fideszes polgármester van.


Én nem igazán látom,hogy a kormány támogatná a sportolást.Inkább csak a focit.


2018. febr. 20. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Az illuminátik összefogtak a Sorossal és elvették a lehetőségeket.

Ez felháborító!

2018. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Én nem igazán látom,hogy a kormány támogatná a sportolást.Inkább csak a focit."


Szóval akkor mégis csak támogatja a sportolást...

2018. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2#

A focit, de abból is csak az "elitet".


Olyat, ami jó a közösségnek, új termálfürdő, vagy új sportcentrum, amiben van vívótér, fallabda lehetőség...stb,azt nem támogatja.

2018. febr. 20. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem a sportolást támogatja, hanem a mutyit. Stadionok is a mutyik miatt épülnek, már az elején fikszálva van kinek mennyi pénzt kell visszacsurgatni.

Deutsch Tamással is vérre menő harcot vívott Orbán, mert az nem akart még több lelátót építetni, ami tovább növelte volna a stadion költségeit (megmondta Deutsch, hogy mi a francnak, örül, ha azt a kevés lelátot megtudja tölteni nézőkkel).

Meg azt is nézni kell mennyi foci csapat van Orbán haverjainak a kezében, így már érthető is miért állandóan a foci kap annyi pénzt.

2018. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A sport támogatása, hogyan lehet sporton kivenni a pénzt.

Te meg mint pór nép, kimehetsz egy rétre futkározni, már ha el nem zavarnak, hogy magánterület.

2018. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy futkározol, és úszkálsz, még nem lessz jelentős TAO pénz és adóforint ellopva a királyi családnak.
2018. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de ez nálunk pl nem igaz. Fideszes városvezetés is van, és ezerrel támogatják a sportot. Futópályák épültek az elmúlt években a parkok körül. Uszoda, sportcsarnokok stb.
2018. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 11:08


és használják is sokan?

2018. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a panasszal többet érsz el ha a polgármesternél próbálkozol, vagy indíts egy petíciót és azt add be nekik hogy pályázzanak egy uszoda megépítésére
2018. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kormány nem a tömegsportot hanem a profi versenysportot támogatja. Azon belül is főleg a focit.

A stadionokat sem a köznépnek építik hanem annak a 22 20-30 éves hülyegyereknek akik minden hónapban milliókat kapnak, hogy egy labdát kergessenek. Mindezt természetesen főleg közpénzből a reklámokon és a TAO támogatásokon keresztül.

2018. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!