Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bölcs dolog volt Vona Gábornak...

Gál Zoé kérdése:

Bölcs dolog volt Vona Gábornak megnövesztenie a szakálát és agyondícsérnie az iszlámot?

Figyelt kérdés

Vagy bölcs maradott volna ha hallgatott volna? A választások szempontjából kérdezem.


https://www.youtube.com/watch?v=FXlcPnLUp4M


https://www.youtube.com/watch?v=3d4yhU7ax-c



2018. febr. 23. 15:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Bízom benne hogy tudod használni a Google-t, keress rá, csak ne felejtsd beirni a keresett szöveg végére hogy "-origo" meg "-mandiner" és megkapod a válaszod, nem koptatom feleslegesen a billentyűzetet.
2018. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%
vona gábort nem az eszéért szeretjük.
2018. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
#11: Mondom én, hogy blöffölsz.
2018. febr. 23. 19:30
 14/29 anonim ***** válasza:
33%
2018. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
18%

"- Nem furcsa mégis egy ilyen iszlámbarát kijelentés egy keresztény ország keresztény értékeket hirdető pártjának római katolikus elnökétől?


– De. Pláne, ha félremagyarázzák. Ez a kijelentésem nem arról szólt, hogy az iszlám vallást támogatom a keresztény vallással szemben. Azt mondtam: az iszlám kultúrkör erősebben védi a saját tradícióit, mint a keresztény. Ez pedig tény. Bárcsak a keresztény egyházak is erőteljesebben és bátrabban védenék a nemzeti hagyományokat, bárcsak egyértelműen és határozottan elítélnék azt a szellemi-lelki környezetszennyezést, amit a liberalizmus ránk ömleszt! Többször elmondtam már mint római katolikus, hogy nem helyes, ha az egyház megelégszik azzal, hogy ő csupán egy szociális intézmény, és közben hagyja a hazugságot tombolni. Az ideológiai harcot is fel kellene vállalni. Mindezt tehát nem a kereszténység ellen, sokkal inkább érte mondtam."


Nem tudom ezen mit nem lehet érteni. Amúgy Orbán Viktorunk is mondott hasonlóakat az iszlámról, meglepő módon azon senki sincsen félháborodva.. :)

(mielőtt még megint azt mondod, hogy blöffölök: [link] )

2018. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%

14-es, kíváncsi lennék a beszéd többi részére is, nagyon szerettek pár mondatot kiragadni egy hosszabb beszédből.. :)


Amúgy nagyon jó hogy egy lassan tíz éves felvétel alapján határoztok meg valakit '18 ban.

2018. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%
Orbán Viktort 28 évvel ezelőtti idézetekkel próbálják kóstolgatni ma is...
2018. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
48%

"Amúgy nagyon jó hogy egy lassan tíz éves felvétel alapján határoztok meg valakit '18 ban."

Orbánnak azt is felemlegetik, mikor óvodás volt.

2018. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
41%
Orbánnak azt is felemlegetik, mikor még meg sem született?
2018. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt bölcs dolog, ahogy Orban szájából is furan hangzanak ilyenek: "...számunkra az iszlám világból érkezett emberek nem fenyegetést jelentenek, hanem egy magas civilizáció képviselőiként üdvözöljük őket és nem szégyellünk időnként tanulni sem tőlük."
2018. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!