Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bölcs dolog volt Vona Gábornak...

Gál Zoé kérdése:

Bölcs dolog volt Vona Gábornak megnövesztenie a szakálát és agyondícsérnie az iszlámot?

Figyelt kérdés

Vagy bölcs maradott volna ha hallgatott volna? A választások szempontjából kérdezem.


https://www.youtube.com/watch?v=FXlcPnLUp4M


https://www.youtube.com/watch?v=3d4yhU7ax-c



2018. febr. 23. 15:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%
De ez se rossz Viktortól: "Magyarország az iszlámot, az emberiség egyik nagy szellemi és lelki alkotásának tekinti, amely sokszázmillió embert segít hozzá, hogy az emberi élet létezésének, egy magasabb értelméhez eljuthasson."
2018. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%

# 21/21 Időpont ma 21:22


Csak az a különbség hogy a Jobbiknak se módjába, se szándékába nem állt erre egy hazugságkampányt felépíteni. Pedig ugyanazt a dumát nyomta le Orbán is mint Vona, abba is bármit belelehetett volna magyarázni, parlamentbe kérdezték is erről a Fideszes képviselőket, azok meg csak nyomták a süket mellébeszélést.

2018. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Már bocs, de Orbán beszédén látszott, hogy nem gondolta komolyan, csak illett valami jót mondania az arabokról, de Vona hitelesnek tűnt, ő tényleg komolyan gondolja szerintem.
2018. febr. 23. 22:36
 24/29 anonim ***** válasza:
41%
#23: Az, hogy te mit láttál Orbánon és mit nem, a te dolgod. Én fel sem merem tételezni tóla, hogy komolytalanul beszélt volna, hiszen akkor az gyakorlatilag azt jelentené, hogy hazudott. Márpedig úgy tudom, hogy ő olyat soha nem tenne...
2018. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként, ez hatalmas szöveg; ezen latszott, hogy nem gondolja komolyan, azon látszott, hogy komolyan gondolja... lehet, hogy a politikában lenne a helyed.
2018. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem Vona egy igazi hazafi, aki komolyan gondolja az ország rendbetételét, viszont szerintem Orbánt már csak a hatalom érdekli, nem gondolja komolyan a gazdaság fejlesztését, és gyűlöletpropagandával próbálja megőrizni a pozícióját. Szerintem.
2018. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem Vona egy igazi hazafi, aki komolyan gondolja az ország rendbetételét"

Ha ilyen igazi hazafi lenne, vagy egyáltalán tisztességes ember, akkor néppártosodás meg spinoza ház nélkül is simán megnyerné a választást, mert az emberek ösztönösen megérzik, hol a becsület és a hazaszeretet, de ez Vonánál nem áll fenn.

2018. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen igazad van, maradjunk Orbánnál, vele olyan jól mennek a dolgaink, megvéd minket ettől a sok gonosz migránstól. Az nem számít, hogy az ismerősi köröm mint egy fele már külföldön él, és egyre többen vetemednek erre folyamatosan. Á, jó is ez így..
2018. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó. Vonát sajnos eddig is nehéz volt komolyan venni. Mit el nem visel a nemzeti jobb!!!
2018. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!