Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vásárhelyi vagyok és kirúgtak...

Vásárhelyi vagyok és kirúgtak a munkahelyemről mert az ellenzékit támogatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Ne tegyél fel kamu kérdéseket
2018. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Ne hazudj.
2018. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

#1-2 és az lenne a poén, hogy közben igaz az állítása:D

No, tegyük fel, hogy igaz amit írsz. A kis városoknak bizony ez a hátránya, gyorsan terjed a pletyka és ismerik egymást az emberek. Viszonylag közel van hozzád Szeged, ott keress új munkát.

2018. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

#1 és #2 -re ne haragudj, ez a dolguk, ebböl élnek.

Aki kirugott, honnan tudta, hogy te kit támogattál? Ne mondd, hogy beosont utánad a szavazofülkébe!

2018. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
önkormányzati dolgozókat is fenyegetik, hogy figyelik majd, ki kire szavaz...:D de ez eddig is természetes, nyílt titok volt :D én mondjuk eleve azt nem értem, miért gondolkozik bárki is egy ellenzéki polgármesterben, amikor amellett, hogy a kormány is ellene lenne, a város testülete is többségben kormánypárti...igazából tökmind1, hogy valakit most rúgnak ki, vagy később szűnne meg a munkahelye, mert Lázár bosszút áll a városon :D
2018. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Feljelentést. De Szegeden!
2018. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
ha a közszférában dolgoztál, akkor legközelebb már több eszed lesz. Ha nem, akkor EBH.
2018. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Azért kamu a kérdés mert ha igaz volna teljes részletességgel leírná hol dolgozott mit csinált. Mert már úgy is mindegy ha kirúgták nem? Persze előfordulhat ilyen eset. Ezért nem kell melóhelyen politizálni. Én nem szoktam
2018. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

A mai közállapotokat ismerve, bizony benne van a pakliban, hogy valakit kirúgnak a véleménye miatt! (most is van élő példa rá!)

Ha így van, jelentkezz a helsiknieknél, és próbálj ebből tőkét kovácsolni!

Ha bebizonyosodik hogy a nézeteid miatt rúgtak ki, akkor kérj menedékjogot (a politikai üldöztetésedre alapozva) egy normális európai országban...

2018. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

#8


Teljes részletességgel, hogy az "elvtársak" megtehessék a védelmi lépéseket, vagy "véletlenül" elüsse egy autó? :D

2018. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!