Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vásárhelyi vagyok és kirúgtak...

Vásárhelyi vagyok és kirúgtak a munkahelyemről mert az ellenzékit támogatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 12:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem kamu a kérdés, hanem ez tényleg megtörtént, írok pár tanácsot, amik lehet, hogy nem a legjobbak, de érdemes elgondolkodni rajtuk.


-Először is nyugodj meg! Ma nálunk puha diktatúra van és egy puha diktatúrában ez megtörténik. Ne vádold magad, nem vagy hibás.

- Mivel kapásból 3 törvényt is megsértett a munkáltatód, ezért felelnie kell. Először ne bíróságra menj, hanem az Egyenlőbánásmód Hatósághoz.

Az eljárás teljesen ingyenes, a honlapjukon fent van, hogy lehet kérelemmel fordulni hozzájuk. Ha elmarasztalják a munkáltatót az egy nagyon jó alap lehet egy munkaügyi és kártérítési perhez.

- Ne vádold a főnököd, még ha fideszes is kedvelt téged, lehet azért kellett kirúgnia mert felsőbb utasitasból jött. Beszéltem olyan vezetővel, aki azt mondta, hogy a politkausok keze sokhelyre elér és ők sem tudnak megvédeni dolgozókat, akármennyire szeretnék.

- Szavazz az ellenzéki jelöltre, és az áprilisi választáson úgy, hogy gyengítsd a fidesz hatalmát.

- Nézz előre, munkaerőhiány van találsz új munkahelyet

- Az új munkahelyen soha ne politizálj és ne barátkozz. Főnők, munkatársak soha ne legyenek ismerőseid tiltsd le őket. Ki kell alakítanod egy hozzáállást magaddal kapcsolatban, amíg puha diktatúra van nálunk védeni kell magad.

2018. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%
És hogy beszopja a kamukérdést az idiótája! :)))
2018. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Rettegsz fideszes előző, rettegsz mi.
2018. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%

"#1 és #2 -re ne haragudj, ez a dolguk, ebböl élnek. "


Nekem úgy tűnik, hogy a "kérdező" próbál ebből egy kis jövedelemkiegészítésre szert tenni. Legalábbis gondolom, nem ingyen csinál hülyét magából.

2018. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ (azoknak is akik szerint kamu).

Annyit leírok, hogy az önkormányzatnak, a helyi fidesznek semmi köze az egészhez. A (volt) főnököm egy nagy fidesz nyalóka (és nyíltan utálja azokat akik nem fideszesek) és mint kiderült az egyik munkatársam elmondta neki hogy beszéltem Márki-Zay Péterrel az utcán. Érdeklődtem, hogy bírja a kampányt és hogy van a családja.

Megfogadom a #11 tanácsát!

2018. febr. 24. 17:34
 16/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
52%
Írj a munkahelyi terror blogra. Vagy tékozló homárra. Vagy kezdj éhségsztrájkba, úgyis nyakunkon a bikiniszezon.
2018. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%
Holnap fél Vásárhelyet kirúgják.
2018. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nyertél kérdező, újra lesz állásod!

Hurrá!

2018. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%
Menj mosogatni ausztriába a migránsoknak
2018. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%
Vásárhelyen vége a diktatúrának, Márky-Zay polgármester Úr a megfélemlítésekkel is szembe száll, ezt megígérte. A kérdezőnek lesz munkahelye, és az előző munkáltatóját beperelheti egy szép kis összegre. Politikai nézetért senkit nem lehet kirúgni, törvényellenes, az Mt., az Egyenlőbánásmódról szóló törvényt sért. A kérdezőnek nem kell Ausztriába mennie lesz munkája a környéken és ha fideszes is lesz a főnöke most majd meggondolj, hogy kirúgja.
2018. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!