Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pikkel a Fidesz a...

Miért pikkel a Fidesz a Szcientológia egyházra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ilyen szciento-muki ez előre bocsájtom. De láttam megint körbekordonoztatták a Szcientológia egyház épületét a Váci úton és rendőrökkel vették körül, az utóbbi hetekben már sokadszor... elmenni se lehet arra se gyalog se kocsival...


Most komolyan! Miért haragszanak a Fideszesek annyira rájuk? Tudom konkurencia; ki tudja jobban hülyíteni a híveiket stb, de azért talán ez nem indokolt... Mi a bűnük? Sorosbérencek? Rosszat mondtak Orbánkirályra? Az eddig is köztudott volt hogy kamuegyház (pont mint a többi)...



2018. márc. 1. 23:22
 1/9 A jó édes ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy pikkelnek rájuk? Te magad írtad, hogy a rendőrség vette körül az épületüket, nem pedig FIDESZesek. Bizonyára van ellenük jó pár eljárás folyamatban, a legtöbb országban elég komoly összegeket csaltak ki a hívekből különböző módszerekkel - például van, aki a saját házát íratta át a szcientókra, mások bűnözéssel kerestek pénzt az egyháznak, de volt, aki gyakorlatilag eladta nekik a saját gyerekét rabszolgának. Szóval az egy dolog, hogy kamuegyház - de többnyire nem is sikerül nekik az elvárt jogi környezetben működniük.

Ha Ron Hubbard nevére rákeresel elég egyértelművé válik, hogy a szcientológia sokkal közelebb el egy piramisjátékhoz, mint egy hagyományos egyházhoz.

2018. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor sem indokolt ez a felhajtás! Fél tucat rendőr lebzsel ott (pedig biztos lenne más dolguk amilyen a közbiztonság), az utca le van zárva... az egész inkább vmi látványosság, nem indokolt rendőri intézkedés. Amit akartak már rég lefoglalhatták volna...
2018. márc. 1. 23:50
 3/9 A jó édes ***** válasza:
98%
Az egész Váci út egy látványosság - szerinted mennyibe kerül ott egy irodaházat kibérelni? Segítek: észérvekkel nem indokolható összegbe, aki mégis megteszi az többnyire felvágásból dönt így. Arról már nem a rendőrség tehet, hogy nem egy vidéki településen nyitottak kolostort vagy a külvárosban építettek templomot. Pedig ezek általában népszerűbb döntések kamuegyházaknak.
2018. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 T. Zoltán válasza:
2%
2018. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán tudod mi az a scientológia ? Olvass utána hogy miért is tiltott több európai országban. Gyerek molesztálásától kezdve minden szarságot csinálnak
2018. márc. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ekkora provokativ és sötét baromságot már régen olvastam! Komolyan, bakker, itt tartunk már? Annyira kiváncsi lennék hogy nézhet ki élőben is egy ilyen hülye, mint aki ezt a kérdést feltette ide. Te dolgozol is valahol, kérdező? Van olyan dolog, amit rád lehet/rád mernek bízni? Nem szeretem én sem a fideszt, de ilyen paranoid szintre azért nem tudnék lecsúszni.

Ja, jelentettem ezt a szart, mert csak szennyezi az oldal színvonalát.

2018. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bánom ha pikkel rájuk zárassa be nyugodtan. De ez tényleg hülye logika. Ha egy gyilkost éppen a fidesz kormány alatt csuknak le, az is azért van mert pikkel rá a fidesz? Sőt mivel a fidesz csukatta be csináljunk is egyböl mártirt belőle?
2018. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözők, azért. Nem kimondottan a Fidesz pikkel rájuk. A szcientológia így kegyetlen szipolyozó. Egyértelmű, hogy a rendőrség és a hatóságok csak együttműködve vethetnek véget ennek a csilivili bűnbarlangnak.
2018. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mélységesen felháborít a dolog, hogy nem pikkel rájuk a Fidesz. Bárcsak úgy volna, de láthatólag és úgy gondolom szükségszerűen épp pont mással vannak elfoglalva. Olvass utána, ajánlom Bonyai Péter: Szcientológus voltam c. könyvét (mert érthető, nem fullaszt), vagy ha nem szeretsz olvasni, akkor nézz meg egy-két doku.filmet, filmet, pl. A szcientológia ügynökei, a Going Clear, ha untatnak a doku.filmek, akkor pedig a Bis nichts mehr bleibt c. filmet ajánlom.

Itt azért többről van szó, mint kamu egyházról, kamuegyház volt a ...mittomén... asszem autóalkatrészek egyháza, akik ezzel ágyaztak meg adócsalásnak.

A kérdésed ugyan hülyeség, de úgy egyébként ha valóban érdekel, hogy miért olyan sűrű hívatlan "vendég" az egyháznál a rendőrség, hogy mi a bűnük, akkor tényleg szánj egy kis időt a fent felsoroltakra.

2018. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!