Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti átszavaznátok a másik...

Ti átszavaznátok a másik ellenzéki jelöltre? (pl. jobbikosok mszpre, dk-ra és fordítva stb. )

Figyelt kérdés

Sok embert megkérdeztem jobbikosok közül, hogy átszavazna-e egy esélyesebbnek tűnő ellenzéki jelöltre.

Nagyon vegyes volt a kép. Én nem szavaznék át másik ellenzéki jelöltre, nem tudok elképzelni Dk-val vagy Mszp-vel való koalíciót. Legfeljebb az lmp jöhet szóba.


Érdekelne az is, hogy egy magát baloldalinak vagy liberálisnak mondó átszavazna-e jobbikos jelöltre?


Lényegében ezzel a kérdéssel nem titkolt célom egy mini közvéleménykutatás :)


Akiket én megkérdeztem azok közül voltak olyanok is akik kínjukban még a fideszre is leadnák a szavazatukat nehogy balosok visszajöjjenek.


Szerintem inkább arról kellene meggyőzni a baloldali szavazókat, hogy ők szavazzanak át egy esetleges Jobbik-LMP koalícióra. Bukott pártokkal nem lehet tiszta kormányzást kezdeni.


Ezt azért mondom, mert ismerem ezt a 8 évet is és az azelőtti 8 évet is. Nem kérek egyikből sem.



2018. márc. 6. 11:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
14%

34 - menj el Pécsett a Hősök tere mögötti utcákba, aztán meglátod a valódi no-go zónák Istenét!


Engem mindig megnyugtat, ha ilyen hozzád hasonló fidesznyikek írnak be, mert nem képviseltek számottevő szellemi kapacitást, sok időt nem kell fordítani az eszmefuttatásotok lereagálására...

Viszont a még megmaradt fideszes értelmiséget garantáltan elriasztjátok! Hajrá!!!

2018. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
73%

#41!


Szerinted, ha valaki a magyarság érdekeit nézi, az szerinted csak "fideszes értelmiségi" lehet?

Még mindig elképzelhetetlen számodra, vannak a magyar határon belül azok is, akik nem PÁRTpártiak?

Csak mert erről neked tudnod tilos? Rossz lehet neked


Ilyen egy hazáját, népét és városát szerető csőlátású lokálpatrióta? Mikor küldtek, nem nyitottál cukrászdát időben Bécsben, most meg ott búcsálódsz Pécsen?

Vagy, mert megúntad Pécset magyar városként szeretni, úgy véled, jobb egész Magyarországot átalakítani?

Bécsben már úgysem tudnál cukrászdát nyitni.

Sőt! Már gyros és kebabos bódé se fér több.

Vártok, míg a néppártosodás útjára (meg)tért vona,

mint Allah követe leszáll közétek, mint tette az Bécsben ?

Vona 2016.(!!!) januárjában még saját kezűleg osztotta a gázsprayket a bécsi járókelőknek, hogy meg tudják védeni magukat az illegális bevándorlókkal szemben? :o

Hogy is van ez?


Láttad Novák Előd legutóbbi nyilatkozatát? :)


Ja! Hát arról hallottál-e, hogy Morvai (!!!) téged is meghívott Budapestre? És nem ám a Március 15. térre ! :) Vagy a ti médiátokon (véletlenül) ez se jött át?

Nézd meg, a Jobbikos (!!!) Alfahírt, hogyan reagált! :)))


Gyere el a Békemenetre, szeretettel vár majd ott téged is jónéhány, valóban fideszes értelmiségi !

És sok-sok pécsi illetőségű magyar. Sőt! akár az eszét használni képes VOLT jobbikos is!

Nem érdemes ám a lehúzott redőnyök mögött a fotel mélyén rettegned, ápr. 8.-áig nincs félnivalód.


Majd ha a migrik Gázi Kászim pasa dzsámiját is használatba veszik, továbbá egész Pécset és lakosságát,

na, akkor kezdhetsz félni, mert igazi időutazásban lesz részed.

Csak kicsit durvább előadásban, mint Magyarország török megszállásakor.

Ja! Ha neked még esetleg nem szóltak: erre a no-go időutazásra retúrjegy nincs, "csak oda"szól, "őslakos" európaiaknak visszaút nem lesz.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

Láthattad vonát Marosvásárhelyen, Székelyudvarhelyen:

Erdélyt se tudja "visszahódítani", ha marékszámra szórta a székelyeknek az üveggyöngyöt, akkor sem. :)


Vígasztalódj: gyere el te is a Békemenetre!

Az igaz ugyan, hogy nem lesz gumilövedék, kardlapozás, vízágyú, egyéb efféle és ha megered a könnyed, azt sem könnygáz okozza majd, de magyarként talán így is jólérezheted magad.

Szerezz egy gyűlöletmentes, szép napot magadnak és megláthatod, hogy pártoktól, országhatároktól függetlenül is szabad a józan magyar ész szavára hallgatni!

Üdv minden magyarnak, akárhol éljen is a nagyvilágban :)

2018. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
27%
Engem komolyan elgondolkoztat, hogy a fideszesek miért csak a migránsokkal kampányolnak. Miért nem azzal jönnek, hogy hogyan védték meg az egészségügyet, a nyugdíjunkat, mit tettek az oktatásért, a korrupció visszaszorításáért, és hogy azt szeretnék, ha folytatnák, mert ez annyira hasznos!
2018. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy jó oktatási rendszerrel rendelkező országban nem kaphatja meg a haverod a közbeszerzést. :(
2018. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem szavaznék át,mivel a baloldal pont ugyanolyan mint a fidesz...egyik tolvaj,másik tolvaj...egyik hazug,másik hazug...Szerencsére nem is kell átszavazni,mert mindenhol lesz Jobbikos jelölt! Aztán a többi az embereken múlik,ha túl sok a hülye akkor megint orbán nyer...
2018. márc. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem lesz átszavazás, akkor a Jobbiknak köszönhetjük a harmadik fideszes kétharmadot! Ha valaki nem képes felfogni, hogy mi a különbség a kétharmad és az egyszerű többség között, az nagyon szomorú.

Főleg, hogy nem egyoldalú lenne, hanem a baloldaliak is átszavaznának. Vagyis kölcsönösen nyernének, a Fidesz vesztene.

Az meg képtelenség, hogy a Jobbik legyőzze a Fideszt. Ha lenne rá esély, akkor még meg tudnám érteni, de ha tetszik, ha nem, nincs. A megosztottság a Fidesz malmára hajtja a vizet.

Én egy korábbi bejegyzésnél azt írtam, hogy átszavaznék a Jobbikra, de ezt úgy értettem, hogy csakis akkor, ha kormányváltás vagy kétharmad esélye függ ettől.

2018. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!