Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a legmagasabb...

Magyarországon a legmagasabb az idegengyűlölet Európában. Miért?

Figyelt kérdés

Tudom hogy több éve megy a gyűlöletkeltő kormánypropaganda de miért fogékonyak erre az emberek itthon?


[link]


2018. márc. 6. 12:48
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
38%
Rosszat linkeltél. Ez a bevándorlás elutasítottsága, nem az idegengyűlöletről szól.
2018. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
73%
A magyarok szerintem egymást is ilyen kiemelkedően gyűlölik, nem csak az idegeneket.
2018. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
66%
Hatásos volt az idegengyűlölet kormánypropagandája.
2018. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
7%
Helyesebben a magyarokat gyűlölik a legtöbben az idegenek közül. Ez a gyűlölet pedig abból fakad, hogy irigyek a magyarokra.
2018. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
23%

#3

A kérdés pont ez volt, hogy miért.

Mert például rám és az értelmes ismerőseimre nem volt hatással, csak annyira, hogy még jobban megvetjük tőle a Fideszt.

2018. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
48%

#2-nél a pont!


A magyarok egymást is gyűlölik... ha nem jobban!


Aki élt már külföldön és utána hazajött annak feltűnhetett menni savanyú pofát láthat itt...

2018. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
27%

#4

Így igaz, mindenki a MAGYAR-okat irigyli. Mert itt vannak a bővizű legelők, meg a dús folyók és még a zsidók is mind ideköltöznek repülőgépekkel Izraelből. Már bő tíz éve folyamatosan jönnek minden áldott nap tömött 747-esekkel. Már annyian vannak itt, hogy akárhova nézek, minden bokor mögött ott lapul 5-6 pipsilipsibipsi.

2018. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
49%

Én ezt nem értem: Miért idegengyűlölet az, ha nem akarom, hogy nagyobb számban, tartósan bevándorlók éljenek Magyarországon vagy Európában?


Semmi bajom velük, jöjjenek turistaként, még meg is vendégelem őket, menjünk fel a Halászbástyára együtt, egyen egy jó halászlevet egy csárdában, húzassa a fülébe a cigánnyal, igyon a romkocsmákban, lubickoljon a Balatonban - aztán menjen haza. Legyünk barátok, levelezzünk, email - ezzünk, majd én is meglátogatom a hazájában ha lesz időm/pénzem.


De hogy miért kéne szeretnem, kívánnom, hogy sok - sok bevándorló jöjjön Európába - azt nekem még senki nem vezette le.

2018. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
67%

#6


Az még semmi. Apám vidéken lakik egy faluban és van neki egy kisteherautója.

Akárhányszor elindítja, 10-15 percen belül megjelenik egy rendőrautó a faluban és kérik tőle a papírokat, fújatják vele a szondát.

Ha nem indítja be a gépet, akkor egyébként 2-3 hetente megy arra rendőrjárőr.

Szegény fater mindig sír, amikor hazamegyek hozzá, hogy valakik mindig egyből hívják a rendőröket, amikor valamit csinálni akar.


Szerinted?

2018. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
73%

#8


Nem is tudom, hogy miért idegengyűlölet az, amikor idegeneket gyűlölsz.

Ezt én sem értem, nincs benne semmi logika.

2018. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!