Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a legmagasabb...

Magyarországon a legmagasabb az idegengyűlölet Európában. Miért?

Figyelt kérdés

Tudom hogy több éve megy a gyűlöletkeltő kormánypropaganda de miért fogékonyak erre az emberek itthon?


[link]


2018. márc. 6. 12:48
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Igen, idegyengülő vagy. Irok egy ellenpéldát. Mit szólnál ahhoz ha az angolok vagy németek nem kívánnának együtt élni a képzetlen, sokszor analfabéta magyar bevándorlókkal?
2018. márc. 6. 15:49
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Az ő országuk azzal élnek együtt akivel akarnak. Na most pofára estél mi? De azért mégse jó ez a példa mert ha jól tudom a magyarok ha képzetlen ha nem nem menekültnek megy oda segélyért hanem mondjuk mosogatni vagy pincérnek. Ezáltal dolgozik és keres adót fizet. Vagy talán hallottál olyanról hogy magyarok tízezrei menekültszállón tengődnek segélyért? Ha igen mert nyilván így van ha egyenlőségjelet teszel egy afrikai bevándorló és egy legális magyar munkavállaló közé akkor linkelj már be egy cikket légyszives.
2018. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Látom a kormánypropaganda igencsak nagy hatással van rád. A kérdésemben szó nincs a mostani menekülthelyzetről. Általánosságban az idegengyűlöletről szól a kérdés. Már a migránsválság előtt is magas volt Magyarországon az idegengyűlölet. Közismert a piréz gyűlölet, akik ügye egy nem létező népcsoport. Egyébként ha ránézel a térképre láthatod hogy azokban az országokban alacsony az idegengyűlölet ahol sok, általad lenézett afrikai él. Azt is hozzátenném hogy Magyarországon nincs háború mégis mennek a magyarok. Afrikában és a Közel-Keleten még háború is van, így nem tudom mit csodálkozol.
2018. márc. 6. 16:12
 24/57 A kérdező kommentje:

Tessék. Eszerint a magyarok negyede még az erdélyi magyarokat is utálja.



[link]

2018. márc. 6. 16:15
 25/57 anonim ***** válasza:
45%
ma 16:00 -ás válaszomban kifejtettem hogy miért nem vagyok idegen gyűlölő. Vagy hogy mi a külömbség idegen és idegen között. Az hogy ez a te agyadig nem jut el arról én nem tehetek. Azt hogy a határon túliakat mennyire gyűlölik azt meg köszönd a magadfajta libsiknek akik hergelik a népet. Egyébként mit akarsz egyáltalán bizonygatni ezzel a kérdéssel?
2018. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
39%

"HakapesziM amit leírtál azt pont úgynevezik hogy idegengyűlölet."


Olvasd el jobban, és idézd a passzust amely te szerinted idegengyűlölet.


Leírtam, hogy nem szívesen élnék most, 43 évesen, családos emberként egy fedél alatt huzamosabban a saját anyámmal.


Akkor gyűlölöm a saját anyámat?


Azért, mert valakit nem akarok befogadni, az még nem gyűlölet, miért lenne az? Még azzal sem feltétlenül élek együtt akit amúgy kedvelek. Kifejezetten szeretem a kutyákat, de a lakásba nem kéne. Szeretem a madarakat, de nem kell papagáj stb.

2018. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
39%

"Mit szólnál ahhoz ha az angolok vagy németek nem kívánnának együtt élni a képzetlen, sokszor analfabéta magyar bevándorlókkal?"


Joguk van hozzá. Persze a dolog érdekes, mert ezenközben tele az országuk mindenféle afrikai, ázsiai emberrel, nem egy terrortámadás történt már ott, de ha nekik a magyarok jelenléte aggályos - joguk van hozzá, hogy így érezzék. Az az ő hazájuk. Magyarország meg a miénk.


Egyébként BÁRKI jöhet élni és dolgozni Magyarországra, csak ennek vannak törvényi feltételei.


Amellett az egész magyar történelem igazolja a magyar nép mennyire befogadó, jelentkezzen már valaki, aki ide ír, akinek a felmenői között nincs tót, sváb, szerb stb.


Úgyhogy ennyit erről, próbálkozásnak is gyenge.

2018. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Anyám tót származású anyai ágról.
2018. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
37%
A magyar nép nem befogadó. Zsidók mesélhetnének erről. A 2. vh alatt nagyon sok zsidót deportáltak Magyarországról. A náci németek meg is dicsérték a magyarok szorgalmát. Ma is megy a zsidózás és cigányozás, újabban pedig a migránsozás.
2018. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

"Zsidók mesélhetnének erről. A 2. vh alatt nagyon sok zsidót deportáltak Magyarországról"


Minden más, a németek által megszállt országból is deportáltak zsidókat, győztes országokból is.


Magyarországot LEGUTOLSÓKÉNT szállta meg Hitler.


Tehát ez mellé.

2018. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!