Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a legmagasabb...

Magyarországon a legmagasabb az idegengyűlölet Európában. Miért?

Figyelt kérdés

Tudom hogy több éve megy a gyűlöletkeltő kormánypropaganda de miért fogékonyak erre az emberek itthon?


[link]


2018. márc. 6. 12:48
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
19%

10.


Idézd már mely szavaimból vontad le a következtetést, hogy gyűlölöm az idegeneket.

2018. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
81%

#11


Ha én olyat írok, hogy nem akarom, hogy ideköltözz a pereputtyoddal a szomszédomba, akkor mit fogsz gondolni rólam? Hogy szeretlek, imádlak titeket?

2018. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sokan nem értik mit jelent a gyűlölet szó... :/

(Segítek, ha valakit gyűlölsz akkor körülményektől független a halálát kívánod. ^^ Szóval bárhogy érez valaki egy bevándorló iránt, amíg úgy gondolja, hogy éljen nyugodtan, csak ne itt, addig nem beszélhetünk gyűlöletről.)

2018. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
64%

12.


Nem gondolnám, hogy gyűlölsz.


Képzeld, ha anyám beköltözne hozzánk hosszabb időre, annak sem örülnék maradéktalanul, pedig nem gyűlölöm.


Ugye, milyen sokrétű az élet?

2018. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
52%
Hibás a link sajnos. Idegengyűlöletet írtál. A link alatt meg a bevándorlás elutasítottságáról van szó. Javítsd légyszi a kettő nem ugyanaz
2018. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
0%
úgy értem, negatív értékelést AD*
2018. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
pufajkás a kettő között szerinted nincs összefüggés? Aki nem akarja hogy idegen jöjjenek Magyarországra az idegengyűlölő.
2018. márc. 6. 13:40
 18/57 anonim ***** válasza:
30%

"Aki nem akarja hogy idegen jöjjenek Magyarországra az idegengyűlölő"


Az imént vezettük le - én példával is illusztráltam - hogy nem.

2018. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
HakapesziM amit leírtál azt pont úgynevezik hogy idegengyűlölet.
2018. márc. 6. 15:02
 20/57 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én írok példát. Nem kívánok ide afrikai képzetlen sokszor analfabéta bevándorlókat. De a szír orvossal aki idejön semmi bajom. És nincs semmi bajom az itt élő kínai emberekkel se akik javarészt kereskedni jönnek ide és olcsóbban vásárolhatok tőlük. Na akkor szerinted idegengyűlölő vagyok? Mert szeruntem nem.
2018. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!