Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak?

Kire szavazzak?

Figyelt kérdés
A FIDESZ ellen szeretnék szavazni erre kapok ma egy jobbikos fényképes szórólapot nem ismerem és semmit nem írnak róla csak a jobbikos szlogen van rajta és a dr. úr fényképe és neve ő a győztesek jelöltje azt írják így nem jutunk előre bármennyire is szeretnénk a váltást
2018. márc. 15. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A választók 75%-a teljesen lesz**ja, hogy ki a jelölt, mit csinálna, sőt a legtöbbnek fingja sincs a pártok programjáról. Arc, megjelenés és stílus alapján szavaznak, ezért ritka már, hogy bármely párt részletekbe menően magyarázná a programját.
2018. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Utána se néztél, hogy kire lehet szavazni, ha a Fideszre nem?

Igy tényleg sose fogunk előbbre jutni...

2018. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
82%

Ezmar felsiker, szerintem.

Hat, meg kene tudni, hogy a fidesz utan ki a masodik legeselyesebb es tomegesen rajuk szavazni(marmint azoknak akik hasonloan gondoljak, mint Te)

2018. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A FIDESZ ellen szeretnék szavazni de azért el várom, hogy legalább mutatkozzanak be azok akik az ellenzéket képviselik és győzzenek meg abban, hogy az a jelölt a biztos be futó a FIDESZ el szemben még akkor is ha én otthon ülő ember vagyok és nem tudom ki az aki a körzetemben az esélyes ellenzéki
2018. márc. 15. 14:41
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha a Fidesz ellen vagy akkor SZAVAZZ A JOBBIKRA!! Ők a legesélyesebbek a leváltásra!! Szebb jövőt!!
2018. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A te szellemi színvonaladhoz méltó szórólapot kaptál. Ha valami ellen akarsz szavazni (ilyet a magyar választási rendszer persze nem ismer, itt valami mellett kellene szavazni), akkor majd megkapod a nagy salátalevelet a fülkében 23 pártttal, oszt odaböksz bárhova, jó lesz ez neked. Ha érdekelene, melyik párt mit képvisel, volt rá 4 (8) éved, hogy tájékozódj, ne most akard elkezdeni.
2018. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
A jobbikra szavazz!! És ezt azért írom mert sztem megérdemelnek egy esélyt! Most komolyan tényleg azt akarjátok hogy mikor már mészáros lesz a világ leggazdagabb embere meg persze a legokosabb is....Mert ő azt hiszi magáról...akkor majd elvegye a házatokat is? Mert előbb utóbb ez lesz főleg ha a Fidesz nyert megint...Akik nem mennek el szavazni és akik a Fideszre voksolnak Ti tényleg azt szeretnétek ha kisemmiznének, hazudnának nektek újabb 4 évig...a kozmunkásokat lopósnak nevezik nyilvanosan...Ti tényleg ezt akarjátok?? És még folytathatnám a közvilágítás elcsalt milliardjaival a miniszterelnök kedves vejével...Egy maffia államot akartok támogatni amiben az emberek félnek és rettegnek? Menjetek el szavazni és akkor talán leválthatjuk ezt a korrupt aljas bandát.. Összefogással sikerülhet csak!!
2018. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6 os az a gond, hogy nagyon sokan vannak ezen a szinten én tájékozódok azaz ellenzéki kormánypárti műsorokat nézek azok politikai elemzőit hallgatom de a saját körzetemben az ellenzék nem tudott olyant mutatni akire szavazhatok
2018. márc. 15. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert őszintén a Fidesznek van programja?? A lopáson kívül? Azt javaslom hogy ha a Fidesz ellen vagy akkor szavazz valakire bárkire csak ne a Fideszre! Ennyi
2018. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7 es én a jobbikra is szavaznák de mint írtam olyan szórólapot küldtek, hogy nem tudom ki az a képviselőjelölt csak a szlogent és a fényképét küldték
2018. márc. 15. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!