Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gazdag migránsokkal, letelep...

A gazdag migránsokkal, letelepedési kötvényekkel mi bajotok van?

Figyelt kérdés

Mert nekem semmi. Én nem szimpatizálok a kormánnyal, de azzal, hogy gazdag külföldi állampolgárokat beengedenk, nekem semmi bajom nincs, még ha a politikusaink fölözik is le a letelepedési kötvény hasznát, addig sem minket lopnak meg.

Engem nem érdekel, kinek milyen a bőrszíne, vallása. Részemről bárki bejöhet ,akinek van pénze vagy dolgozik, el tudja tartani magát. Én csak a megélhetési bevándorlókat nem engedném be, azokból viszont egyet sem, ide ne jöjjön élősködni senki sem.


2018. márc. 15. 20:39
1 2 3
 11/23 szántóvető ***** válasza:
68%
hát ez az.az alvilág söpredéke megvásárolja a Magyar(uniós)állampolgárságot.miért jó ez nekünk ill neked?nem értem.
2018. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen rosszindulatúan hozzájuk állni?


Ismert nemzetközi gyakorlat, hogy azok az országok, amelyek vonzzák a külföldi betelepülőket, bizonyos gazdasági befektetésekért cserébe letelepedési lehetőséget nyújtanak külföldieknek a letelepedésre, hosszabb távon az állampolgárság megszerzésére. Az ezzel kapcsolatos nemzetközi gyakorlat széles skálán változik.

2018. márc. 15. 21:04
 13/23 A kérdező kommentje:
Mindig megdöbbent ez a tipikus magyar proli primitív felfogás, hogy "akinek pénze van, az csak bűnöző lehet"...
2018. márc. 15. 21:07
 14/23 A kérdező kommentje:
Egyébként a letelepedési kötvénnyel elsősorban kínaiak jöttek az országba, akik alapvetően szorgalmasak, keményen dolgoznak, gdp-t termelnek, teljesítményorientáltak.
2018. márc. 15. 21:12
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Főleg oroszok, és kínaiak jönnek be, akiknek nagy vetélytársuk az únió... Így hivatalosan, eu állampolgárként tevékenykedhetnek a kémeik.

Na meg ott vannak az olyan nemzetközileg körözött bűnözők mint a pharaon. Egy gazdag külföldi még is mi a toszt keresne az únió egyik legalja országában, és ha már gazdag, miért jönne el otthonról?

2018. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Kínaiak azért jönnek, mert az országukban óriási férfitöbblet van (az 1 gyermekes modell miatt).
2018. márc. 15. 21:14
 17/23 szántóvető ***** válasza:
60%

egyre jobban kiszínezed a történeted kérdező,éppen csak a csillámpónik hiányoznak.pedig a neten lehet írást találni az egészről. [link]

"Ismert nemzetközi gyakorlat, hogy azok az országok, amelyek vonzzák a külföldi betelepülőket.."-ezek közé mióta tartozik ez a trágyadomb?a nyugati mulitkon kívül senki mást nem vonzunk,de velük sem az ország jár jól.

""Egyébként a letelepedési kötvénnyel elsősorban kínaiak jöttek az országba, akik alapvetően szorgalmasak, keményen dolgoznak, gdp-t termelnek, teljesítményorientáltak."-mondjál már példát a hazánkban keményen dolgozó,gdp-t termelő kínaiakra.hol és milyen területen tevékenykednek?láttál már egyáltalán kínait a kínai piacokon kívül?ostoba vagy nagyon.

2018. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Te vagy nagyon ostoba.

Látom múltiellenes is vagy, gratulálok (a múltik nélkül egy elmaradott kádárista trágyadomb lennénk, csak szólok).

Ja, hát persze, a neten lehet találni mindent, a net annyira hasznos és hiteles, hogy 10 perc böngészés alatt 10 féle halálos betegséget tudsz diagnisztizálni magadnál.

Kínai piacon még sosem jártam, viszont egy multinál dolgozom, ahol több kínai alkalmazott is dolgozik és teljesen rendesen, szorgalmasan,tisztességesen végzik a dolgukat, folyékonyan beszélik az angolt és külön magyar tanárhoz is járnak ,hogy minél jobban be tudjanak illeszkedni.

2018. márc. 15. 21:31
 19/23 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek sem a kormánypropaganda cikkei, sem a kormányt lejárató propaganda cikkei. Egyik sem hiteles.
2018. márc. 15. 21:33
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"honnan tudod hogy dolgoznak,ők mondták neked?"


Azért ha valakinek futja több millióra akkor biztos hogy nem azért teszi hogy itt üljön és várja a szociális segélyt nem gondolod?

2018. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!