Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki nem akar...

Van itt olyan aki nem akar elmenni szavazni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Menni kell, az biztos, főleg ha azt akarjuk, hogy változás legyen és vége legyen az elnyomásnak!!!

Aki nem megy el szavazni, az a Fideszre szavaz...

2018. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes az egyes. Én pont fordítva fogom csinálni. Elmegyek, és fideszre szavazok.
2018. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
akkor sem mennék szavazni ha csak az én szavazatom múlna ki nyeri meg...
2018. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én nem akarok, de mivel nem vagyok idióta ennek ellenére is valahogy összekaparom majd magam és elmegyek.
2018. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Miért szavazol a Fideszre 2-es?

Hogy minden állami ünnepségen a gyűlöletbeszédet hallgasd Viktortól, és azért szavazol rá, hogy még jobban megfosszanak a szólás szabadságától?

Már nem azért kérdezem, csak kíváncsi vagyok, miért...

2018. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Engem ugyan nem érdekelnek a beszédek. És a szólásszabadság sem érint, nem éreztem eddig hátrányát. Viszont vannak dolgok, amikkel én egyértelműen jobban jártam. És szeretném ha ezek megmaradnának. Pl egykulcsos adó. Többet is keresek, sokkal több pénzem marad (igen, a magasabb áfa mellett is) meg tudok élni, és a családom is jobban él. Egyszerű matek. És engem ez érdekel, nem pedig az, hogy kinek a veje birtokol olyan céget, amelyik közvilágítást kivitelez, vagy melyik fideszes polgármester volt ügynök harmincakárhány éve. Szarok rá, ha mellette engem is élni hagynak.
2018. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Elmondom, engem sem érint, de nem tudom elnézni ezt az igazságtalanságot.
2018. márc. 17. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

#6


Teljesen egyetértek.

Én jobban élek, végzek tanfolyamot és úgy érzem, van is miért tanulnom. Elég sokat tudok félretenni közepes fizetésből.

A rezsi nem növekedett és a bérletem ára se.

A város pedig fejlődik és egy fokkal élhetőbb, mint volt.

A család se munkanélküli, sőt félre tudnak tenni.

2018. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Megyek, de nem tudom kire szavazzak. A fideszen kívűl egyik sem tud semmi olyat amitől jobb lenne, de nem örülök annak sem, hogy itt mindig egypártrendszer működik. Nincs ellenzék. Nincs olyan kormányunk ami nem lopna szét mindent, vagy amelyik érdekelt lenne abban, hogy ne mindig így maradjon minden.
2018. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7 éve mehetnék, eddig sem mentem, ezután sem megyek. Én döntsek arról melyik vegye ki a zsebemből a pénzt? Intézzék el egymás között.
2018. márc. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!