Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnál is van olyan, hogy a...

Másnál is van olyan, hogy a család egyik fele (anyai ág) egy bizonyos politikai párthoz húz, de ő nem akar szavazni senkire, mert az összes pártot lenézi és ezért a család gyűlöli őt?

Figyelt kérdés

Nálam ez van...

Most nagyban itt gyűlölködnek felém, hogy én mekkora nagy állat vagyok és nem tartom tiszteletben az ország jövőjét, meg hogy én vagyok a fiatal és nekem kéne, hogy fontos legyen, blabla...

Szerintem meg teljesen mindegy, hogy ki győz, ennek az országnak már akkor is kampec, le fog süllyedni szépen Szerbia és Bulgária szintjére, akármelyik szemétláda is kerül a bársonyszékbe.

És mivel én ezt vallom, ezért utálkodnak felém.

Másnál is van ilyen?


21 éves, fiatal férfi vagyok



2014. ápr. 6. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szabadna a családi életbe belevonni a politikát.

Én 18 éves vagyok, nem szavaztam, én nem értek egyet egyik párttal sem, és ezzel az egész rendszerrel sem.

Családom többi tagja szavazott, de én magam sem tudom hogy mire, mert az az ő magánügyük.

2014. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!