Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor új iránya kedvezni...

Vona Gábor új iránya kedvezni fog a Jobbik eredményeinek vagy nem, mit gondolsz és miért?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kedvezni fog, mert többen vannak mérsékeltek, mint radikálisok.
2018. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezen kívül vonzó lehet a fideszben csalódott, de jobboldalt támogatók számára.
2018. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Vona Gábor próbálja kitalálni, hogyan feledtethetné a múltat, és mire harapnak az emberek. Kétségtelen, ma ez kell az életben maradáshoz.

De valójában az kell, hogy végre rendbe tegyék a gazdaságot, és fejlődéssel végre jussunk valamire. Ehhez azonban nagyon sok ember bizalma kell, hogy higgyen az irányításban. Na és éppen ebben van a legnagyobb hiánya és a legkisebb esélye Vona Gábornak. Ebből azonban nem következik, hogy Vona Gábor gazember, vagy akár tisztességtelen lenne. Csak rosszul kezdett hozzá, és nem tud szabadulni ettől a nyűgtől.

2018. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sulek Péter ***** válasza:

Én úgy látom,ezt nem lehet megállapítani. Akinek tetszik a régi,az nem kedveli az újat,és "régen jobb volt" életérzésük van.

Aki pedig pl baloldali volt,többen szimpatizálnak velük,és úgy gondolják ez egy jó váltás.

Összességében nem sokat változtat,de csak szerintem.

2018. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Még ha a közvélemény-kutatások nem mutatnak áttörést, de szerintem kedvezni fog! Egy ilyen Jobbik be fog húzni pár egyéni jelöltet, mert a billegő szavazók nem undorodnak tőle.
2018. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
*be fog húzni pár egyéni körzetet
2018. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha abból indulok ki, hogy én anno gyűlöltem a Jobbikot és parlamenten kívül láttam volna, ma már ott tartok, hogy vitákban védem a Jobbikot...és ahol szavazok, ott a Jobbik egyéni jelöltje az esélyesebb, így rá szavazok...
2018. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak akkor fog kedvezni, ha sokan elhiszik, hogy valóban megváltozott. Az én ismerettségi körömben pl. nagyon nem hiszik el.
2018. márc. 18. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Ezzel a fordulattal Vona nyert egy átszavazó komcsit, vesztett öt kiábrándult jobboldalit. Ezek lehetnek az arányok.
2018. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!