Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szeretnék elmenni szavazni...

Nem szeretnék elmenni szavazni. Miért olyan nagy baj ez?

Figyelt kérdés
Megkérdezte néhány ismerősöm, hogy kire fogok szavazni, mondtam, hogy senkire. Nem akarok részt venni ebben az egészben, inkább a hozzáértőbbekre bízom. Erre lehülyéztek, az egyikkel majdnem össze is vesztem... Miért baj ez?

2018. márc. 18. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem baj, most a kampányban kicsit túl vannak pörögve az emberek, 3 hét, és lehiggadnak. Amúgy ez még mindig jobb válasz, mitnha az ismerősödnek nem tetsző pártot mondanád. :)
2018. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki maga döntése, hogy elmegy szavazni vagy sem és ha el megy akkor kire...


4 évente(jó esetben) egyszer kell rá szánnod a szavazásra utazással várakozással együtt max fél órát, ez nem sok idő ugye? ha már van ilyen jogod, hogy beleszólj az ország sorsába, ahol élsz, akkor miért ne tennéd? a politika közvetve közvetlenül, de kihat a mindennapos életedre is, akkor is ha most még nem veszed észre, szavazás mint olyan erkölcsi kötelesség lenne, ha létezik ilyen.


Szerintem menj el szavazni.

2018. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Tudod az úgy van, ha van két hozzáértő és száz ostoba, akkor a hozzáértés nagyjából nulla, mert a száz ostoba agyonüti őket. Ezt teszed most te is.


Nem fogod fel, hogy aki nem szavaz, az a Fideszre szavaz. Nem magyarázom el, mert hosszú lenne, a probléma itt az, hogy rettegsz. Ha másért nem, nem mered felvállalni a döntésedet. Lehet rossz is, bár a mai helyzetben egyetlen rossz döntés van: otthon maradni. ÉS ez rettenetesen rossz döntés, az egész életedre kihat majd és nem jó értelemben.


Akkor mit egyél, miként dönts? Ja, az a problémád, nem látod át, ki lenne jó? ÉS fogalmad sincs? Ott a baj kispajtás, hogy bebeszélték neked, lehet rosszul választani. Nem lehet! Szavazhatsz jobb jelöltre meg kevésbé jobbra. Szavazhatsz jobb pártra meg kevésbé jobbra. Ennél csak két rosszabb van. Első, ha senkire se szavazol, második, ha a Fideszre.


Most nem tudsz kibújni a felelősség alól. Ha rosszat akarsz, otthon maradsz. És ezt mindenki tudni fogja. Ránéz a választási eredményre és tudja. Tehát gondold meg. Ha nem tudod, legalább olyanokra hallgass, akik jót akarnak neked.

2018. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
A szavazás döntés. És az is döntés, ha valaki nem szeretne szavazni. Tiszteletben kell tartani.
2018. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Gondoltam, hogy valamelyik ellenzéki nyomorék nekiáll itt okádni.
2018. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Mert így a fideszre szavazol.

Te is olyan vagy aki bedugj a szekrénybe a fejét és néha kinéz, rájön, hogy nem ért semmit vagy ha mégis akkor az nem érdekli, és visszadugod magad újabb hosszú időre a sötétbe.

Az ilyenekkel mint te csak többen vagyunk. Te vagy az akit utoljára választ be a csapat mert semmire nem vagy jó, csak +1 fő, akit kerülgetni kell.

Tőled nem jut előrébb a világ de így még az ország sem. Miattatok felesleges a demokrácia mert szembe köpitek ezzel a viselkedéssel. Szégyenletes amit csináltok. A másik ilyen okos kategória az aki elmegy szavazni és összefirkálja a hülyeségeivel a papírt, mint egy óvodás.

Ezen a szinten vagytok.

2018. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

En sem megyek szavazni.

Majd a sajat szabadidom ilyenre pazarolom el. Meg ha fizetnenek se. Az osszes part undorito. Lopnak,csalnak es sikkasztanak. Egyik se jobb mint a masik! Miert menjek el? Mitol lesz nekem jobb attol hogy Y1 vagy Y2 lopja teli magat loveval? Felesleges elmenni.

2018. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Ezek itt leostobáznak, legyáváznak, mert nem mész el szavazni a fidesz ellen.

Ne hagyd, menj, és szavazz a fideszre. :D

Amúgy meg a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá. A rendszerváltás óta egyetlen voksolás, egy népszavazás volt, amire én sem mentem el, mert nem tudtam a helyes választ, ma sem tudnám. Van ilyen.

2018. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Aki nem megy el, az a Fideszre szavaz?

Jó, akkor én elmegyek, és úgy szavazok a Fideszre! Lehet tombolni.

2018. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Társaságban kerüld ezt a témát úgy jársz a legjobban. Ha kérdezik mond azt hogy még nem tudod kire fogsz szavazni. Ennyi.
2018. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!