Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szeretném hogy újra a...

Ha szeretném hogy újra a Fidesz nyerjen, azonban nem szeretném ha kétharmadot szereznének, akkor hogyan érdemes eljárni?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek az agymosott/bérenc kommentek. Nem a legjobb a mostani kormány, azonban az ellenzék sem áll a helyzet magaslatán.

2018. márc. 20. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Talán én is a Fideszt akarnám újra hatalmon látni. Szerintem mostanában sok olyan dolgot csináltak, amik mellett talán nem kell annyira tartani a 2/3 tól. Szerintem könnyen lehet, hogyha rájuk is szavaznál akkor se lennének olyan nagyon közel a 2/3 hoz. Viszont ha így gondolkoznak sokan akik amúgy őket akarják, még talán kisebbségbe is kerülnek, viszont te a Fideszt akarnád hatalmon látni. Szóval szerintem szavazz rájuk, azért a 2/3 nem olyan nagyon valószínű.
2018. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne szavazz rájuk! Megvan azoknak a biztos bázisuk!
2018. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

"Ne szavazz rájuk! Megvan azoknak a biztos bázisuk!"


A kérdező őket akarja hatalmon látni de fél a 2/3 tól. a 2/3 szerintem nem áll fent most nagy eséllyel. Szóval miért ne szavazzon rájuk?

2018. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! En is ezen gondolkozom mar egy ideje es egyetertek a 11. valaszoloval. A minositett tobbsegre a Fidesznek nincs eselye (2015 ota nincs ketharmaduk), viszont ha sokan igy gondolkoznak a vegen meg az egyszeru tobbseg sem lesz meg. A kornyezetemben ugyanezt hallom sok embertol, vagyis szeretnek, hogy a Fidesz nyerjen, de ne ketharmaddal. Szerintem ez veszelyes, ezert en ugy dontottem, hogy arra szavazok, akit kormanyon akarok latni. Neked is ezt javaslom. Ha megsem szeretned, valaszd a Kutyapartot (nalam ez volt a masik opcio, mivel ezzel nem segitenem az ellenzeket). Olyan partra semmikepp ne szavazz, akit nem akarsz kormanyon latni.
2018. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Továbbra sem értem, miért akarja bárki a Fideszt tovább kormányon látni. Igen, nincs egységes és erős alternatíva, igen, nem tudjuk, hogy milyen lenne egy olyan párt kormányon, aki még nem volt, de még egyetlen Fideszes sem tudta értelmesen, tényekkel alátámasztva megmondani, mi olyan jó a Fideszben.
2018. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"de még egyetlen Fideszes sem tudta értelmesen, tényekkel alátámasztva megmondani, mi olyan jó a Fideszben."


Nézőpont kérdése. Aki jól járt az egykulcsos adóval annak az egykulcsos adó jó a Fideszben. Valakinek a családi adókedvezmény.

2018. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nemhinném ,hogy meglesz a 2/3 ad, amekkora parasztlázadás van itt a neten. Örülhetünk ha a jobbik csak az LMP-vel fekszik össze!
2018. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

9. Jah , csalfák a jobbik szavazók, válaszaikkal a jobbikot szeretnék kormányra juttatni. :D Nagyon átlátszóak vagytok, csak szólok.

Kérdező, bármelyik más nagyobb ellenzéki pártra, aki esélyes a bejutásra, adod a szavazatot, akkor már tudsz az ügyön segíteni. Én pont azért nem szavazok a jobbikra, mivel állítólag legnagyobb ellenzéki párt lévén, ez rosszul is elsülhet.Tehát nem akarok jobbikos kormányt..És minél többen szavaznak oda, megvan az esélye egy fidesz 2.0 jobbiknak

2018. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!