Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek mért mennek el...

Az emberek mért mennek el szavazni amikor tudják hogy az ő szavazatuk csak csepp a tengerben?

Figyelt kérdés

Mért veszik a fáradtságot az emberek mért állnak sorba stb amikor tudják hogy az ő egy szavazatuk csak csepp a tengerben homokszem a sivatagban tehát nem ér semmit.

Én ezért nem megyek szavazni hiszen az én szavazatom eltörpül a több millió között ezért inkább pihenek itthon nézek egy jó filmet vagy elmegyek a strandra a családal.



2018. márc. 21. 09:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
fideszes troll
2018. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én delegált szavazatszámláló vagyok, vagyis ingyen nyomom.


Eddig még egyszer sem láttam három fősnél hosszabb sort, ez is úgy jött ki, hogy egy házaspár együtt jött. A harmadiknak így sem kellett egy percnél tovább várnia.


A szavazás négyévente oda-vissza sétával együtt max 20 percet vesz el az ember életéből. A séta jót tesz az egészségnek, a szavazás a lelkiismeretnek, hogy te megtetted, amit tehettél.


Amúgy ilyenkor érdemes emlékezni arra, hogy mi is volt a Brexit kapcsán! Sokan nem mentek el szavazni, mert nem vették komolyan, így egy nagyon szűk többséggel nyertek a Brexit-pártiak. Aztán az eredmény sokkolta Angliát, még az is megbánta, aki egyéb politikai megfontolásból támogatta.

2018. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

USA elnöke egy idióta, és mindez azért, mert alacsony volt a részvételi hajlandóság.

Amúgy olvasd el ezt a cikket, eléggé jól szemlélteti azt, hogy a Fidesznek az alacsony részvételi hajlandóság a nyerő. A fideszesek azok úgyis elmennek szavazni, viszont az elégedetlenek nem annyira. Ezért tehetnek meg mindent gátlástalanul a Fideszesek.

[link]

2018. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem azokat, akik nem mennek el szavazni. Még ha nincs is olyan párt, amelyikkel egyértelműen azonosulni tud, akkor is válassza a legszimpatikusabbat! 4 évente negyed óra nehogy már megerőltető legyen!
2018. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 readymix ***** válasza:
100%
Simán kötelezővé tenném én is, az utólagos sírás-rívás csökkentése érdekében akár a mindenkori egyik vagy a mindenkori másik oldal részéről. Természetesen a Fidesz hülye lesz ilyesmit bevezetni. Trumppal, mint betyárelnökkel ellesznek 4 évig, mert újra és újra befékezik őt, csak annyi gondot okoz, hogy az elrugaszkodott és persze sokaknak imponáló csapkodásait magasabbról kell leütni. Aki most nem megy el szavazni, vagy elmegy, de nem tájékozódik előtte a legesélyesebb ellenzékiről és nem az esze csak a kicsinyes egója vezérli, az egy kapitális kretén. Ha menthetetlen, agypórázos fideszes, akkor lelke rajta.
2018. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A másik dolog pont ezért is nem mennék el szavazni mert úgyis a fidesz nyer.

A médiában a TV2 és a M1 folyamatosan dícsőiti a fidesz pártot a többi pártot peddig lejáratja ezzel manipulálja az embereket és az emberek pedig elhiszik.


De egyébként inkább legyen Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke minthogy Vona Gábor egy rasszista politikus.

2018. márc. 22. 11:52
 17/19 anonim ***** válasza:

"mert úgyis a fidesz nyer."

Na ezért nem lesz kormányváltás mert ilyen az emberek felfogása...

2018. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"a TV2 és a M1 folyamatosan dícsőiti a fidesz pártot"

Persze, hogy dicsőíti, mert a Fidesz kezében van. A TV2-még csak-csak, de az M1-nek semlegesnek kellene lennie, szóval már azzal is törvénysértést követnek el.


Amúgy meg pontosan az olyan hozzáállás miatt tart ott az ország ahol, hogy sokan azt mondják "minek menjek, úgyis a Fidesz nyer". Ha nem mégy el, akkor úgy is lesz! Változtatni csak SOKAN, EGYÜTT tudunk!

2018. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert a választói apátia a fanatikusoknak kedvez, hiszen így fölülreprezentálva.

Amúgy ha akarod hogy bármi is változzon valami ebben az országban, az a legkevesebb hogy ennyit megteszel. Különben is: bármikor, amikor valami nagyobb célért dolgozol, csak része vagy a folyamatnak.

2018. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!