Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek, hogy a fidesz...

Ti nem féltek, hogy a fidesz veszíteni fog?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mi lesz hogyha veszíteni fog a fidesz. Nem is tudom mit csinálok akkor. Teljesen el leszek keseredve.
2018. márc. 21. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább reménykedem benne :D
2018. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Én akkor leszek elkeseredve, ha 2/3-dal nyernek.

Kérdező: mit adott neked a Fidesz, hogy így félted ezt a korrupt bűnbandát?

2018. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre azért, ez meg nem túl valószínű.
2018. márc. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%

Remélhetőleg azért még sokan emlékeznek ezekre, úgyhogy nem:


[link]

2018. márc. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Azért Bayer "Sátán" Zsoltot belinkelni... Azt a férget a pokol is kivetné magából.
2018. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15


Nem akarlak elkeseríteni, de még hiányos is a lista. Annak idején egy (baloldali) újság említette Gyurcsány szumátrai érdekeltségeit. Nekünk kötelező (!!!) volt adott cégekkel dolgoztatnunk -igaz strómanok nevén voltak, de mindenki tudta, kiáll a háttérben (pl.: huszonéves pár éve Erdélyből átjött ifjú elég kérdéses, másképpen hogy tudott volna összegründolnia magának 100 milliós bevételű céget magának) és ez csak hab a tortán.

2018. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

jaj szegénykém, Kádár bácsi veszíteni fog és az országból az agresszió is ki lesz söpörve, és lehet hogy jobb lesz a társadalomnak köztük neked, nekem is. Lehet majd kievickélünk az oroszok kezéből, és lehet majd fejlődni is fog az ország egy picikét. Lehet nem fogod mindenhonnan az agressziót okádó emberek szavát hallgatni, és lehet az is, hogy nem fogunk gazdaságilag európa összeszerelő üzemévé válni :(


..jaj olyan szomorú...mindjárt sírok:(

2018. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem félek, csak a romák. Végre nem kapnak majd zsák krumplit és be lesz telepítve közéjük az iszlám migráncshad :-D
2018. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
80%

Ne attól félj, hogy veszítenek...

Örülj neki hogyha így lesz!

A Fidesz semmit nem adott ennek az országnak, napkeltéig sorolhatnám, hogy mik azok a bűnök amivel ártottak a saját népüknek.

Erre épül a Fidesz politikája, hogy félj, te pedig beleestél a csapdába, csak az a probléma a propagandájukkal, hogy rossz dologról állítják azt, hogy félned kell tőle...A Fidesztől kell félni, ha kapnak még négy évet akkor biztos vagyok benne, hogy tönkre megy az ország.

2018. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!