Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek, hogy a fidesz...

Ti nem féltek, hogy a fidesz veszíteni fog?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mi lesz hogyha veszíteni fog a fidesz. Nem is tudom mit csinálok akkor. Teljesen el leszek keseredve.
2018. márc. 21. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2018. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%

Soros minden esetre sok pénzt ölt bele, hogy ez így legyen, ezt már Soros-közeli emberek is elismerték. De az emberek többségét még így sem lehetett megvenni vagy manipulálni, úgyhogy valószínűleg bukik a Soros terv.


„mostanra valószínűleg több milliárd dollárt költött" Magyarországon Soros az alapítványán keresztül. Ahern ezzel összefüggésben azt is hozzátette: legalább kétezer ember dolgozik ott (Magyarországon), hogy érvényre juttassák Soros akaratát."


[link]

2018. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

"mostanra valószínűleg több milliárd dollárt költött"


Milliárdot? Ennek a csőcseléknek 100 forint is elég hogy szembeköpjék a saját elveiket

2018. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Én attól tartanék ha maradna mert már az EU nagyon fenyegeti Magyarországot orbán butaságai miatt.


[link]

2018. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Az EU inkább küldjön fenyegető papírcetliket hülyeségekkel teleírva mint migránsokat. Ha már választani lehet. Amúgy meg szerintem a legegyszerűbb, ha elismerjük, hogy itt tényleg súlyosan sérülnek szegény migránsok jogai, ezért mindenki jobban jár, ha nem küldik őket, legyen nekik igazuk.
2018. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Én is szomorú leszek és remélem minden fiatal és idős Fidesz szavazó ott lesz az urnáknál nyolcadikán.

Ezen fog múlni az egész.

2018. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
20:47! az a gond hogy az EU nem papír fecniket fog küldeni hanem megvonja Magyarország szavazati jogát, ez majd jólesz? ha ez bekövetkezik akkor aztán harcolhat országunk "esze" az EU ellen, meg sem hallgatják, ezt szeretnétek?
2018. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Alain Delon ***** válasza:
15%
Ugorj a vonat elé. De ha nyernek, akkor is. Olyan vonat elé, ami megy is.
2018. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Én attól félek hogy megint nyerni fognak...
2018. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Én félek kicsit, nagy a sötétség sokak fejében.
2018. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!