Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek attól, hogy...

Ti nem féltek attól, hogy idővel az értelmes emberek nagy része elhagyja ezt az országot?

Figyelt kérdés

Visszatérnek a rendszerváltás előtti évek.

Az emberek többsége szakmunkás vagy képzetlen proli lesz,és ezek fognak sok gyereket vállalni,és rossz lesz a közhangulat,ilyen kádárista tudatlanság.


Az értelmiségiek is olyan falusi,egyszerű emberek szintjén lesznek,a maradék értelmes ember pedig inkább elvonul a társasági élettől.


2017. júl. 25. 01:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%

nem.


amúgy a feltevésed több ponton hibás. Már a megközelítés: visszatérnek a rendszerváltás előtti évek. Ez most egy negatív hangzat akart lenni? Ugyanis több pozitívuma volt annak a korszaknak mint negatív, bár kétségtelen, hogy én sem éltem volna abban a korban, de egy biztos: végigmehettél úgy az utcán, hogy nem késeltek halálra a cigányok és nem robbantott fel egy arab sem.


Amúgy elárulom, hogy jelenleg szakmunkás hiány van, és foggal körömmel őrzik azokat a jó szakembereket akiket megszereznek az emberek rengeteg sok pénzért.


Kádárista? Ez mi? Ezt honnan szedted ezt a szöveget?


Az értelmiség jelenleg tényleg vagy csöndbe van, vagy tanul, vagy gondolkodik a kiköltözésen.


(az agymosott fiatal libsi tüntetőket nem összekeverendő az értelmiséggel)

2017. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
Én nem félek ettől, mert majd küldök haza képeslapot az itthon maradottaknak.
2017. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

'végigmehettél úgy az utcán, hogy nem késeltek halálra a cigányok és nem robbantott fel egy arab sem.'


Arabok most sem robbantanak fel, a cigányokkal pedig Kádár alatt is meggyűlt a hatóságok baja.

2017. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
15%

Én értelmes ember vagyok, és nem akarok külföldre menni, mert épp eleget keresek itt is, és nem óhajtok senki csicskája lenni.

Külföldre azok mennek, akik túl bénák ahhoz, hogy itt érvényesüljenek. Nem nagy veszteség.

2017. júl. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
47%
Nem félek, megyek én is velük. :D
2017. júl. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%

#4


Nem hiszem, hogy az ilyen beképzelt, önhitt seg.gfejek értelmesnek embernek számítanak.

2017. júl. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom ez mennyire számít de a kevésbé képzett vagy képzetlen emberek is ugyanúgy mennek
2017. júl. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Miért kellene félnem? Én inkább örülök neki.
2017. júl. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
Majd szólok Vikinek, hogy nyugatra is kellene egy kerítés, mert szöknek a jobbágyok. :D
2017. júl. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Ez a folyamat már elkezdődött.. Ennyi sötét agresszív proli már rég volt az országban mit most. Szomorú elképzelni is, hogy ez a véglet fogja jelenteni magyarországot a jövőben? Mert valóban azt látni, hogy az értelmesebbek közül sokan külföldben gondolkodnak és sokan már ki is mentek. Akkor csak a proli bolsevista agyhalottak fognak a jövőnek maradni.
2017. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!