Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány magyar ember nem eheti...

Hány magyar ember nem eheti azt, amihez kedve lenne?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy épp nincs a hűtőben túró rudi, hanem hogy hány embernek nincs pénze vajon mindig azt enni, amire vágyik. Az éhezés és a testi-lelki jólét között ez egy szintén szomorú átmenet.
2018. márc. 21. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nagyon kevés.
2018. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem se sok, legtöbb csövit pedig meg lehet nézni, hogy miért nincs neki, mert piára kell
2018. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos elég sok. Nem egy ilyen családot ismerek. Sőt, olyat is, ahol választaniuk kell, hogy a szülő vagy a gyerek egyen.
2018. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Silurus ***** válasza:
75%
A tisztességes, munkából élő emberek többsége. Jómagam haszonállatokat tartok és nagy kertet művelek hogy meglegyen a minőségi étel. Számításaim szerint a valóban minőségi étel alapanyag (Nem kész étel, mert az több lenne.) kb. 100-150 ezer ft/fő havonta.
2018. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én soha nem éheztem, de nem ehettem azt, amit akarok. Gyorsétteremben fiatal koromban csak főzeléket vagy tésztát vettem, és arrólábrándoztam, hogy milyen jó lenne finom húsételeket rendelni... Édességből, finomságból csak kevés telt, hónap végén annyi sem. És most, ötvenévesen, mikor a gyerekek már a saját lábukra álltak, megvehetnék mindent, amit csak megkívánok (na jó, az ésszerűség határain belül, nem kaviárt meg ilyeneket), erre most meg van egy csomó betegségem, és szigorú diétára vagyok fogva.
2018. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de én (56) egész éltemben azt ettem, amit akartam, anyagi korlátja nem volt. Szerintem ehhez azért a mai Magyarországon sem kell Krőzusnak lenni, csak értelmesen kell gazdálkodni, nem kell (gyors)étteremben enni, nem kell lustának lenni és készételeken élni. Így lehet igazán egészségesen és változatosan, szélsőségektől mentesen táplálkozni, és ez nem kerül túl sokba.
2018. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt eszem, amit a feleségem elém tesz, nem pedig azt, amihez kedvem lenne. Elég sokan lehetünk így. Az, hogy mindig (MINDIG!) azt egye az ember, amire vágyik, kevesek lehetősége. A legtöbben kényszerek, korlátok által meghatárzottan élünk - nem is értem a kérdést.
2018. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

"Nem tudom, de én (56) egész éltemben azt ettem"

Lehet azért nem sérült az egód, mert mindig tarhonyalevest és zsíroskenyeret akartál enni.

2018. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Ez most az n.-edik "húdeszarmagyarországonazélet" kérdés akar lenni? Mindenkinek más a hobbija. Van aki bélyeget gyűjt, van aki horgászik, és van aki siránkozik.
2018. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"hány embernek nincs pénze vajon mindig azt enni, amire vágyik."


Rengetegnek. Én éjjel nappal aszpikos kaviárt ennék garnélarákkal, de nem fussa rá minden nap :(

2018. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!