Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért féljük/gyűlöljük a...

Miért féljük/gyűlöljük a migránsokat?

Figyelt kérdés
Most őszintén, valakinek volt már valami migráns-találkozása?

2018. márc. 25. 00:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
42%
Nem elég, ami a tv-be megy?
2018. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nekem volt. Ketten próbáltak kirabolni a barcelonai metrón, és másnap kb. negyedórával azelőtt voltam a Ramblán, hogy az az ámokfutó állat végiggázolt ott a járókelőkön. NEM akarok itthon is ilyesmit, elég volt az is bőven, amikor 2015-ben ellepték pl. Győr gyönyörű belvárosát. Le lehet állni a hülyeséggel, aki együtt óhajt élni velük, nyitva a határ, ki lehet menni bármelyik no-go zónába lakni.
2018. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
63%

Előző, én éltem is a lehetőséggel. Kiköltöztem Hollandiába, egy no-go zónába. A különbség hogy a metrón a reggeli tömegben többségben vannak a muszlimok. Nagyon ijesztő ahogy munkába mennek. Kár hogy az elmúlt bő fél évben nem csak hogy egyetlen komolyabb atrocitás sem ért, míg otthon a hajléktalanok és a részeg magyarok miatt rendszeresen rettegtem estefelé, de többségében még kifejezetten kedvesek is voltak akikkel kapcsolatba kerültem.

Nincsen semmiféle lövöldözés, meg terek ahol megölnek ha fehér vagy, egyszerűen hazugság.

2018. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%
Én München mellett élek, itt sincs gond velük.
2018. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
65%
No persze. Nyilván azért akarják pl. a dánok felszámolni a no-go zónákat, mert annyira semmi baj nincs velük. Vagy azért hirdetett zéró toleranciát ellenük Merkel asszony (!), amikor egy interjúban elismerte, hogy ezek a zónák léteznek.:-)
2018. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
Csak kérdezzél meg egy indiánt!
2018. márc. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
53%

Időpont ma 01:00


Most te tudod, vagy én, aki itt lakik. Itt nincs gond egyik külföldivel se, legyen az török, román, lengyel, migráns, vagy kedves honfitárs. Az, hogy Berlinben, Kölnben, vagy Hamburgban, meg máshol mi van, nem érdekel.

2018. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
53%
Tudod, a mai világban már van információáramlás. Nem kell személyes élmény ahhoz, hogy felmérjük, mi mivel jár.
2018. márc. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés alatti válaszokból is jól megfigyelhető, hogy léteznek no-go zónák, illetve természetesen léteznek olyan területek is, amik nem no-go zónák. Az egyik szekértábor nem akar tudomást venni a no-go zónákról, a másik szekértábor nem akar tudomást venni a semmi másról, ahol van muszlim. Macedónok, albánok, törökök többsége is muszlim, sose volt baj velük. Ezzel szemben az afgánok fele olvasni se tud, velük alapból nem is lehet mit kezdeni. Az alacsony iskolázottság pedig táptalaja a vallási fanatizmusnak vagy a gettósodásnak.


Skacok, vegyétek le a szemellenzőt.

2018. márc. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok semmilyen szekértábor tagja, utolsó. Sokfelé jártam, és látom, hogy a tömeges gazdasági migráció mivel jár. Vannak városok, ahol a folyamat jóval korábban kezdődött, remekül lehet következtetni arra, hogy 20-30 év múlva hol fog tartani a többi is. Párizsba például őszinte fájdalmamra nem fogom többet betenni a lábam, olyan szintű lepusztulás jellemzi, amit egyszerűen nem akarok látni, mert a szívem szakad meg. Ez nemcsak a jelenlegi no-go zónák kérdése, rettenetes butaság, ha valaki nem képes 3 napnál tovább előre gondolkodni.
2018. márc. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!