Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vársz a kormányváltástól?...

Mit vársz a kormányváltástól? Neked konkrétan miért lesz jobb ha új kormány lesz? Milyen pozitívumokat tudsz elmondani az ellenzéki pártokról?

Figyelt kérdés

Akik kormányváltást szeretnének, konkrétan milyen pozitívumot várnak a kormányváltástól?

Konkrétan mi az a ti életetekben, ami várhatóan jobb lesz ha új kormány lesz?


/Ha kérhetem ,most hagyjuk az ilyen "mind1 csak húzzon el Orbán" típusú 1bites kommenteket/

Ne a jelenlegi rendszer negatívumait mantrázzátok. Én csak pozitívumokra vagyok kíváncsi.


Bizonytalan szavazó vagyok, és örülnék, ha valaki meggyőzne, hogy miért érdemes kormányváltásra szavaznom.

#Ami nagyon fontos, hogy semmi olyasmivel nem lehet meggyőzni, hogy "húzzon el a fidesz," "mind1 csak ne a mostani legyen" "majd a következő kevesebbet fog lopni"....Ezeket az érveket nem fogadom el, mivel ezek nem is érvek.

Magyarán, én nem fogok a fidesz ellen szavazni.

Mivel én nem valaki ellen, hanem VALAKIRE szeretnék szavazni. Szóval csak pozitív érveket akarok hallani. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy az ellenzék mit nem fog csinálni, hanem arra, hogy mit fog!


2018. márc. 28. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Számomra a korrupció és a demokrácia a két alap. Mindkettő nagyságrendekkel jobb állapotban volt még a bukott baloldal idején is. Ha megy a Fidesz akkor ha jobbra nem is, de a 2010-ben fennálló állapotokra minimum számítok. Már az is jobb lesz, pedig akkor pont azért váltottuk őket, hogy jobb legyen. Ma meg már az az álom.
2018. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Elszámoltatást. Nem érdekel ha a Jobbik nem váltja meg a világot. Ha 4 év alatt elszámoltatják az elmúlt 28 évet, már csak azzal is többet tettek mint a Fidesz 12 év alatt.
2018. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem ilyen válaszokat szeretnék...

Ezek engem nem győznek meg.

Fiatal 20-onéves diplomás vagyok, nem találok itthon munkát a szakmámban, csak olyan melókat végzek, amiknek közük nincs a szakmámhoz.

Milyen pozitívumot tudtok mondani bármelyik pártról, amiért érdemes rá szavazni...Ennyire nincs semmi?


"korrupció felszámolása", "demokrácia helyreállítása" "elszámoltatás" ez mind süket duma, amit bárki mondhat, ezzel nem lehet meggyőzni!

2018. márc. 28. 21:19
 4/17 A kérdező kommentje:

Konkrét pozitívumokra vagyok kíváncsi, amik REÁLISAN megvalósíthatóak.


És kérlek, könyörgöm ,ne az ilyen ellenfideszes érveket soroljátok, ez engem nem érdekel, én nem hiszem el,hogy bárki kevesebbet lopna, úgyhogy innentől vakvágány.


Arra vagyok továbbra is kíváncsi, hogy tud e valaki egy ellenzéki pártot is, amely valami értelmeset csinálna!

2018. márc. 28. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát korrupció nem lesz az biztos, lopni sem fognak , és senki nem fog hirtelen meggazdagodni . Nyugati bérek lesznek úgy hogy az árak nem emelkednek.
2018. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Valami KÉZZELFOGHATÓ érvet szeretnék látni, nem ilyen bizonytalan feltételezéseket hogy "hát majd talán ők kevesebbet lopnak, meg elszámoltatnak bla bla bla"

Valami olyant mondjatok már, amit majd számon is lehet rajtuk kérni, nem ilyen megfoghatatlan légvárakat, amit majd úgy magyaráznak félre, ahogy akarnak, elvégre politikusok.

2018. márc. 28. 21:26
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Ezek nyilván szubjektív dolgok, attól, hogy neked nem fontos a demokrácia sem a korrupció enyhítése az nem jelenti, hogy ezek nem válaszok. Akkor rosszul tetted fel a kérdést. Akkor te inkább azt várod, hogy valaki győzzön meg téged. Akkor erre inkább azt válaszoltam volna:


ha az elmúlt nyolc év fényében te a kormányváltásra okokat keresel és győzködni kellene, akkor csak szavazz bátran a Fideszre!

2018. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5 Jó tudni, hogy egy kormányváltással pikk pakk hirtelen Svájci színvonalon fogunk élni :D


Valami reálisat is tud valaki mondani?

2018. márc. 28. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát hogy nem lesz korrupció az légvár , nem lehet számon kérni?
2018. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Te egyértelműen fideszes vagy szavazz a fideszre. Mi a problémád? Miért nem tetszik ez a szuper kormány?
2018. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!