Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ilyen sokan a...

Miért utálják ilyen sokan a Fideszt?

Figyelt kérdés

KIZÁRÓLAG Fidesz-szavazók válaszaira vagyok kíváncsi.

Hallottam már eleget a sok ellenzékes baromságot.


Tehát az érdekelne engem, hogy miért tekintenek minket agyatlan, agymosott birkának?

Miért nehéz megérteni, hogy szeretjük a Hazánkat, büszkék vagyunk a magyar kultúránkra és múltunkra?

Nem akarunk migránsokat, élhető, stabil Magyar nemzetet akarunk nemcsak magunknak, hanem a következő generációknak is.


Miért nem tud az ellenzék semmi értelmeset mondani, csak azt, hogy "Orbán monnyon le!!!"

Ha akarnának se tudnának irányítani.

Ilyen nehéz időkben erős, határozott fellépésekre van szükség. Nincs helye a politikai korrektkedésnek és a gyávaságnak.



2018. márc. 29. 14:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

4-es válaszoló vagyok: Sajnálom, hogy nem olvastad el az egész írást vagy legalábbis nem reagáltál ha mégis, mert akkor esetleg rá ébredhettél volna, hogy nem csak úgy lehet nemzethű embernek lenni, ha azokat a nézeteket és gondolatokat preferálom amit te vagy éppen fordítva és, hogy sok más gond is van amivel szintén kellene mit kezdeni nem csak a migráció.

De válaszolva arra, hogy szerinted nem a félelem és a gyűlölet országa vagyunk feltennék pár kérdést: Te nem félsz? Nem félsz attól, hogy jönnek a migránsok és elfoglalják Európát? Te nem gyűlölsz? Az ellenzéket nem az előbb hívtad ellenségnek?

Éppen ma olvastam, hogy valaki ráhívta a rendőrséget egy fejkendős magyar nőre Csongrád megyében. Szerintem az aki ilyet csinál minimum fél. És nem ez volt az egyetlen ilyen eset.

Nem tudom eldönteni, hogy te komolyan gondolod-e ezeket a dolgokat, vagy csak trollkodsz, de mivel vannak ilyen emberek a valóságban is, leírtam. Ha csak egy is elgondolkodik rajta, már nem volt hiába. :)

2018. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Ja Németország és Svédország. A hanyatló nyugat. Milyen szar is lehet már nekik. Végül is csak pár száz ezer magyar ment ki dolgozni hozzájuk. Mi lenne, ha még élhető országok is lennének?
2018. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2%
En Fideszes vagyok, miert pártolom? Mert jobban élek az intezkedesei által. Leszarom melyik politikus mit csinál. Szamomra nem kerdes hogy rajuk szavazok mert jobban elek es ahogy anno igy most is tuti elszedné tolem az ellenzék amit Fidesz visszaadott. Miert agyatlanoznak az ellenzekiek? Mert melyen belemasznak a politikába. Képtelenek egyszerűen tekinteni a világra. Nem azt nézik hogy akkor kilátástalan helyezetu embereknek mostanra jobb életük lett hanem kukacoskodnak es dobálóznak (ki mennyit tett zsebre). Ha te a sajat tapasztaloddal azt latod igy jobb akkor tudod hova teszed majd az x et. A többi kukacoskodos baromallat akiknek foggalmuk sincs milyen az mikor nehezek a mindennapok is.. Hagy turkaljanak ki mennyit hova tesz. Ráérnek.
2018. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Tehát szerintetek nem hanyatlik a Nyugat?

Fényesnek látjátok a jövőt?

Teljesen alaptalan a félelem az iszlámtól?

Lehetséges, végülis csak kb. 300 évig kellett velük folyamatosan hadakoznunk, mert az akkori királyaink nem voltak "szolidárisak".


Tehát szerintetek a migrációnak a veszélye is csak a Viktor képzeletének a szüleménye?

2018. márc. 29. 17:53
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, hogy az afrikaiakkal ijesztgetnek, de az emberekre biològiailag hasonlítò egzotikus állatokat direkt szaporítják. Erről mit gondolsz, kérdező?
2018. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Kommentbe ne tegyél fel új kérdéseket!


A jobbik mikor mondta, hogy migránsokat akar letelepíteni?

Vagy hogy lebontaná a kerítést?


A fidesz annak ellenére, hogy ágál a "honosítás" ellen mégis sikerült ezreknek adott állampolgárságot.

(Lásd Letelepedési Magyar Államkötvény.)

2018. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mindig ezekkel a hülye letelepedési kötvényekkel jönnek, meg a stadionokkal... Mintha a kis okoskodó átlagember annyira nagy szakember lenne, hogy ezekhez értsen, hogy mi hogyan zajlott a háttérben.


Kit érdekel?!

Itt nem rombolnak templomokat, mint Németországban.

Itt nem alakítanak át templomokat mecsetekké, mint Franciaországban.


Akármit is csinált a Fidesz, még ha hibázott is ... higgyétek el, sokkal rosszabb lenne, ha a kedvenc Bernadettetek vagy Karácsonyotok csinálta volna.

Ők az összeset beengedték volna. Már 2015-ben azt mondogatták, hogy a kerítés hülyeség.

Most meg gyáván az ellenkezőjét mondogatják.

Akárcsak a Jobbik.


15-ös. Nem értem, mire célzol.

2018. márc. 29. 23:56
 18/22 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg nem érted? Tele van az ország veszélyes cigányokkal, akik terrorizálják az eltartòikat, mégis szinte tenyésztik őket. Az afrikaiakkal pedig ijesztgetik azokat, akik beveszik.
2018. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
95%

ez a tipikus agymosott fideszes.

fidesz hibázott reakció: "kit érdekel".


jobbik nem mondta, hogy lebontaná a kerítést vagy migránsokat fogadna. Reakció: "hazudik".

2018. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 readymix ***** válasza:
96%

Kérdező: "hogy szeretjük a Hazánkat, büszkék vagyunk a magyar kultúránkra és múltunkra?" Amúgy meg mi is!

DE, röviden, mert ebből nem lehet megélni, mert ettől még nem lesz versenyképes a gazdaság, az egészségügy vagy az oktatás. A Fidesz minden mást ennek a demagógiának a köntösébe csomagol és tulajdonképpen ennek a szajkózásából áll az. ún. kormányzási tevékenysége. A butaságra építi a hatalmát és a kiszolgáltatott, egzisztenciálisan toprongy népesség teszi ki a szavazótáborának a többségét. Pl. a roma népesség gyakorlatilag az egyik zsoldosszavazó tábora (a másik a külhoni magyarság), közben meg kirekeszti őket és szarik rájuk. Ők meg nem veszik észre, hogy max. 1 zsák krumplival vagy 1 üveg Kocsis Irmával vagy a közmunka privilegizálásával veszi meg őket. Ez utóbbival ráadásul még be is betonozza őket, hogy ott maradjanak, ahol vannak. Te, a kérdésedben is csak erről beszélsz, mint Fidesz-pozitívumról, már ha ez pozitívum. A léc rezeg a Ti soraitok közt is... A migránsellenes kampánykormányzásnak semmi értelme, mert nem akar senki idejönni. Ugyanakkor meg pont a Fidesz hozza be jó pénzért a külföldieket. Undorító.

2018. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!