Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Tiborcz István...

Fideszesek! Tiborcz István hogyan tud 32 évesen kastélyokat, meg szállodákat venni?

Figyelt kérdés

Magyarázza már el nekem valaki, hogy ez miként lehetséges?

Én 2 diplomával, 2 felsőfokú nyelvvizsgával, 35 évesen most veszem az első lakásomat, természetesen nagyrészt hitelből.



2018. márc. 30. 09:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%

10# ahhoz kepest még se tudsz 35 évesen felmutatni semmit, csak egy provokatív kerdést a gyakorin.

Nyilván mindenki tudja miért tudja megvenni a kastélyokat, ha Te nem akkor.olvass utána.

2018. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Pont egy hasonló kérdést akartam feltenni. Remélem választás után teljes vagyonelkobzás lesz náluk is!
2018. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Valamikor, 2009-2010 környékén, Orbán úr egy riportba kifejtette, meg akarja csinálni a tőkés osztályt. Vagy is, kellenek a milliárdosok. Ők teremtenek majd munkahelyet, bevételt az államnak. Na de kiket tömjön ki? Természetes, hogy hozzá közelállókat és nem egy utcaseprőt.

Látnák is benne logikát, csak nem így. Olyan embereket kéne támogatni, akik már bizonyítottak és 100 forint támogatásból, 50 forintot külföldön tud befektetni és hazahozza a nyereséget.

Most viszont az megy, állami megrendelésekkel kitömi a barátokat, rokonokat, hogy még több állami megrendelést tudjanak nyerni. Ez, hosszabb távon sehová nem vezet.


A diplomádról annyit, hogy az csak egy papír, max elvegetálsz vele. Vannak ismerőseim, akik 8 általánossal, jóval milla felett keresnek havonta és vannak diplomás ismerősök, akik alig százezer felett keresnek.

2018. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

" Úgy, hogy előtte befektetett egy Ráhelbe."


Ez a titok. Ennél jobban nem lehet megfogalmazni. Semmi más. Jó helyen kell lenni, jó seg*et kell nyalni. Nem az ész számít.

2018. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
11: Nem, nem tudom. Szeretném ha elmagyaráznád te, mint Fideszes.
2018. márc. 30. 10:01
 16/22 anonim ***** válasza:

Látod, ezért vagy ott ahol, mert aki kicsit is jobb nálad az már fideszes.

Nem vagyok fideszes, de azt viszont biztosan allítom, hogy jobb nálad, mar csak a megteremtett dolgokban is.

Te 2 diplomas 'valaki"

2018. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16: Tudjuk, fideszeseknél "mindenki annyit is ér, amennyije van", igaz?
2018. márc. 30. 10:18
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
Heh megjöttek a közmunkások kioktatni mindenkit hogy a diploma mennyit ér.
2018. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%
Hat pl Te egy senki vagy...
2018. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az erős hazai tőkés osztály kialakítása célként még úgyahogy okés lenne. De kb azon kívűl, hogy a haveri körök felvásárolnak mindent, amihez épp hozzáférnek, más nemigen történik. Hol van az értékteremtés? Hol lehet olyat hallani, hogy Mészáros, Tiborcz vagy bárki új gyárakat, munkahelyeket alapított? Mert Lőrinc egy szem sertéstelepén kívűl más hirtelen nem jut az eszembe. És sajnos pont ez itt a probléma.
2018. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!