Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Tiborcz István...

Fideszesek! Tiborcz István hogyan tud 32 évesen kastélyokat, meg szállodákat venni?

Figyelt kérdés

Magyarázza már el nekem valaki, hogy ez miként lehetséges?

Én 2 diplomával, 2 felsőfokú nyelvvizsgával, 35 évesen most veszem az első lakásomat, természetesen nagyrészt hitelből.



2018. márc. 30. 09:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
18%
Szimpla provokáció. Úgyis csak arra akarsz rávezetni minket, hogy korrupt gondolom. Szerintem a tegnapi Mészáros Lőrincest is könnyen lehet, hogy te írtad ki. És még bele is írod, hogy te hol tartasz 32 évesen, hogy azért úgy meglegyen a kontraszt. Ilyen alapon Amerikában sok huszonévesnek szerintem szinte semmi pénze nincs, viszont pl Evan Spiegel huszonévesen milliárdos. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az nem sokat számít, hogy te hol tartasz vele hasonló korban. De a kérdés lényege, hogy a korrupcióra akarsz rávezetni kicsit provokatívan.
2018. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Még soha életedben nem fizettél adót? Vagy mit nem értesz?
2018. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!