Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megváltozott a Jobbik? Érdemes...

Megváltozott a Jobbik? Érdemes még rájuk szavazni?

Figyelt kérdés

Régen nacionalista jellegű volt, ők javasolták a határzárat, korrupció ellenesek voltak, ezek miatt szívesen szavaztam volna rájuk. Ma viszont már arról beszél Vona Gábor, hogy lebontja a kerítést, meg hogy az iszlám a jövő Európa számára, ez egyáltalán nem tetszik. Mi változott ilyen hirtelen?

(Egyébként régen olyat is mondtak, hogy kilépnének az EU-ból, meg hogy visszahoznák a katonaságot. Ezek közül egyiket se szeretném, mi a helyzet ezekkel mostanában? Beszéltek ezekről a témákról?)

Megéri jövő héten rájuk szavazni?


2018. márc. 31. 17:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
15%
nem
2018. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Leírod légy szíves részletesebben, hogy mit gondolsz róluk? Mi az, ami miatt nem szavaznál rájuk?
2018. márc. 31. 17:10
 3/37 anonim ***** válasza:
71%

"Ma viszont már arról beszél Vona Gábor, hogy lebontja a kerítést, meg hogy az iszlám a jövő Európa számára, "


Nein

2018. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
54%
Azert nem szavazok rajuk, mert nincs egyetlen normalis politikusa, egyetlen egy akit annak tartottam Morvai Krisztina volt, miatta szavaztam a Jobbikra az eus valasztason, de mar ö is ott hagyta öket.
2018. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
41%
Arrol nem is beszelve, hogy a jobbikos hirportal az alfahir, sokszor mar a 444.hu-t is übereli.... Összeer ami összetartozik
2018. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

3-mas, hogy érted, hogy Nein?

Ezekre, és ehhez hasonló cikkekre gondolok:

[link]

[link]

5-ös, légy szíves fejtsd ki, mire gondolsz, nem értem, hogy mit mondasz a hírportálokkal, nem ismerem ezeket.

2018. márc. 31. 17:17
 7/37 A kérdező kommentje:
4-es, kire szavazol?
2018. márc. 31. 17:17
 8/37 anonim ***** válasza:
7%
A Fideszre, 2010-ben es 2014-ben meg a Jobbikra szavaztam,es az aus valasztaskon is de be kell latnom a mostani Fidesz közelebb all az akkori Jobbikhoz, mint a mostani. Masreszröl ugy velem, a kormanyzati korrupcio az egyetlen jogos kritika a kormannyal szemben, a többi intezkedese többe-kevesbe jonak mondahato.
2018. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Az Origós cikkeket már egy ideje nem kell készpénznek venni. Fidesz-tulajdon ugyanis!
2018. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"3-mas, hogy érted, hogy Nein?

Ezekre, és ehhez hasonló cikkekre gondolok:

[link]

[link] "


Az első videóról ez a véleményem: https://www.youtube.com/watch?v=7mLtNI13J5U


A másodikról meg hogy Vona azt mondja az elejétől kezdve hogy a kerítés mellé kell határőrség is, a lebontásáról soha nem beszélt. Sőt, ők javasolták a kerítést még akkor amikor a Fidesz kiröhögte őket érte!

2018. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!