Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miben változott meg a JOBBIK?...

Miben változott meg a JOBBIK? Több helyen is hallottam/olvastam már azt h a jobbik megváltozott/ez a JOBBIK már nem az mint ami ezelőtt volt. Ezeket általában exjobbik szimpatizánsok, pártagok mondják kiváncsi lennék mire gondolhatnak.

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Állítólag , egy kissé pol.korrektek lettek.
2013. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ők változtak a legkevesebbet az elmúlt évek alatt amúgy...


Na de ha valami változást bele kell magyarázni, ám legyen. Ugye tudniillik, hogy a Jobbik két oldalt fog össze:


-Jobbik szimpatizáns no.1: keresztyén-konzetvatív gondolkozásúak. Fidesz számukra nem alternatíva, mivel náluk a nemzeti értékek csak az ígéretek szintjén marad meg. Eszközökben támogatja a radikalis eszközöket, de nem a radikális célokat. Ide tartozik jó pár egyetemista, családos, meg cigánylakta településen élő.


Jobbik szimpatizáns no.2.: jelszava az "irtsuk ki, irtsuk ki!!". Jobb ötlet híján a Jobbikra szavaz, de nem érti, hogy miért nem akarják kiirtani a cigányokat meg zsidókat, vagy hogy Szálasi helyett miért Horthy szobrot koszorúznak. Bár kevesebben vannak az ilyen fajta szimpatizánsok, de sokkal hangosabbak, és a média is ezek alapján szereti bemutatni a Jobbikot.


Jobbik politikusainak döntő többsége a "no.1" kategóroába tartozik, és mivel már bent vannak a parlamentben, ezt a réteget akarják forszírozni. Sz utcai politizálást pedig ugyan fenn akarják tartani, de kevésbé látványosan, mint amikor még nem kerültek be a parlamentbe

2013. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Nagyjából ugyanolyan gyülőletkeltő uszító, irigységre építő politikát folytatnak mint eddig. Ebből akarnak vegetálni politikai tőkét kovácsolni.


Talán azért mondhatják, hogy változott, mert akik bekerültek az ogy. -be megkapták a milliós fizetésüket, benzinkártyájukat, költségtérítésüket és belekényelmesedtek az egészbe. Na itt is mükődik a dzsobbikos irigység, mert Ők kimaradtak a jóból.

2013. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

"

-Jobbik szimpatizáns no.1: keresztyén-konzetvatív gondolkozásúak. "


Mennyi olyan dzsobbikos szimpatizánst ismersz akik buzgó templomjárók? Mert akiket ismerek azok többet járnak italboltba mint templomba akárcsak évente egyszer is.

2013. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

utolsó: én 3 lelkészt ismerek személyesen aki jobbikos, meg kettő presbitert...

és nem, egyik sem alkoholista :)

2013. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

"Mennyi olyan dzsobbikos szimpatizánst ismersz akik buzgó templomjárók? "


Miért kellene bárkinek is templomba járnia? Hol van ez előírva?

2013. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
semmiben, csak még szarabb lett, ugyanazt a fost hirdeti mint a fidesz csak még "radikálisabban" csinálná a fidesz hülyeségeit végleg tönkretéve ezzel az országot.
2013. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

# 2:

Csanádot hova sorolnád?


Egyébként igen, sokat változtak. Eltűntek az utcáról, felvették a többi párt ritmusát, elvannak köszönik szépen.


A Jobbik pedig tényleg két féle típusból áll össze. Az egyik a hazájáért tenni akaró magyar (az, hogy rasszista disznó, vagy sem, az lényegtelen), a másik pedig a parlamentben és a felsőbb rétegekben ücsörgő megélhetési politikus réteg. Ők nem akarnak semmit sem tenni, csak minél több pénzt kisajtolni az egészből.


Én garantálom, hogy lesznek itt még meglepetések a választások előtt. Ki tudja, hogy még kiről fog kiderülni az, hogy zsidó és hasonlóak...


Ja és én is ex-Jobbikos szimpatizáns vagyok. Választások után kb max fél évig hittem bennük.

2013. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

"# 2:

Csanádot hova sorolnád?"


A szimpatizánsokat soroltam be a két kategóriába, márpedig Csanád nem hiszem, hogy a Jobbikkal szimpatizálna :)

De még a régi időkben inkább az elsőhöz állt közel, amennyire követtem a dolgait...

2013. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4-es!


képzeld a kereszténység nem mindenkinek ott merül ki, hogy templomba jár én például gyakorlom a vallásom ennek ellenére tavaly tavasszal voltam utoljára templomban akkor is csak megnézni belülről a győri bazilikát..Imádkozni otthon is lehet, Isten nem úgy válogatja tanítványait, hogy az templomba jár e hanem, hogy hisz e. Azt gondolom, hogy nem kell magyarázkodnom de meg teszem mert így legalább ha van eszed át gondolod...


Magyarul hinni Istenben és létfontosságúan templomba járni sőt mi több még a mennyországban hinni sem össze keverendő nekem van olyan ismerősöm aki hisz de nem hisz a mennyországban SŐT pogány, nincs megkeresztelve szóval ennyit arról, hogy mi kirekesztőek lennénk, én se sokat járok SŐT utoljára templomban első áldozáskor imádkoztam az Atya fián kívül viszont hiszek Istenben és a mennyországban is..


A kérdésre válaszolva.


Szerintem nem változott a Jobbik a felszólalásaik ugyan olyan kemények és határozottak mint 3 éve is azok voltak

2013. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!