Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltek tőle, hogy a...

Nem féltek tőle, hogy a Fidesz után rosszabb jöhet?

Figyelt kérdés
Mindenki várja a csodát a kormányváltástól, de mi van, hogy ha még rosszabb világ jön, mint ami most van? Mi van, ha beigazolódik, amit a Fidesz mond, és migránsok fognak itt nyüzsögni? Mi van, ha visszajön a hatalmas munkanélküliség, ami 2010 körül volt?

2018. ápr. 2. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Szerencsére az MSZP-nek és a DK-nak semmi esélye sincs nyerni, de még az LMP-nek se szóval kevés az esély rá, hogy rosszabb jönne. Hogy jobb lesz-e azt nem tudom, de hogy rosszabb nem az biztos. Mondjuk hallottam már olyanokat, hogy 2020 után várható egy világgazdasági válság, magam nem néztem utána szóval fogalmam sincs mi az igazság, de azt egyik párt se fogja tudni úgy kezelni, hogy ne legyen rosszabb.
2018. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nagyjából csak a Jobbiknak van esélye leváltani (neki is valószínű csak egy LMP koalícióval), és ők nem fognak beengedni senkit. (+ Szét sem lopják az országot.)
2018. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Én inkább tartok attól hogy majd kormányalakítás közben folyamatosan veszekednek. Kormányképtelenség következik be. Elszállnak az árfolyamok kamatok. Oda a stabilitás. Ezek mellett a nyugat kegyeit keresve a nép érdekei háttérbe szorulnak.
2018. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

" Ezek mellett a nyugat kegyeit keresve a nép érdekei háttérbe szorulnak."


Azaz jön újra a munkanélküliség, ami "szükséges" velejárója a demokráciának, legalábbis az ellenzék ideológiája szerint...

2018. ápr. 2. 14:45
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

7 millió ember attól fél hogy a jelenlegi kormány marad és a március 15. én megígért megtorlások megvalósulnak.


Jelenleg nagyobb lenne a munkanélküliség csak ugye majd egymillióval kevesebb munkavállaló maradt az országba hisz emigráltak az orbánrezsimből.

2018. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Ennél rosszabb már nem igen jöhet.
2018. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Jobbik korrupt... Még szerencse, hogy a Fidesz nem. Biztos véletlen talicskáznak ki 1000 milliárdokat az országból. Igazad van, az összes a saját zsebét akarja megtömni csak nem mindegy hogy mennyire. Valaki elsikkaszt 150 milliárdot, de a másik lehet hogy csak 1,5 milliárdot lopna, ami azért nem mindegy.
2018. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én emlékszem még azokra az időkre, amikor anno az MSZP kormány alatt a Mcdonaldsba sem akartak felvenni, mert helyhiány volt... De lényeg, hogy demokrácia volt legalább...
2018. ápr. 2. 14:50
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyenek mint az ötös hol élnek? Jobbik korrupt? Ez az ellenérved a Fidesszel szemben? A Mészárosi Fidesszel? A nyomorgó országba stadiont húzó Fidesszel? Ez ilyen emberek vakok vagy hülyék? (költői kérdés)
2018. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

egyik ellenzéki párt sem tűnik úgy,hogy diktatúrát akarna építeni,míg a fidesz minden erejével ezen van.

a migránsokat pedig csak az lmp engedné be,de ők esélytelenek egy győzelemre.

2018. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!