Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz kormanyvaltas...

Szerintetek lesz kormanyvaltas aprilis 8. an?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 19:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
27%
nem
2018. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon remélem!!!
2018. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Kizárt.


Hajrá Fidesz!

2018. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze
2018. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha piros ho esik
2018. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
28%
Nem.
2018. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon szeretném, de ha a valósan nézzük a sok nyugger, a birka, és a román az ukránokkal karöltve elrendezi nekünk újra a 4 évet....

Sajnos mi fiatalok vagyunka kisebbség, ezért ha nirmálusan akarsz élni lepni kell innen, majd felébred ez a sok elvakult birka, ha már nem lesz kitől lopni higy erzsebet utalványt kapjanak, hogy szavazatokat vásároljanak stb stb...

2018. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Jó eséllyel lesz! Nagy lesz a részvételi arány, ami ugye az ellenzéknek kedvez. A környezetemben, és azok környezetében, rengeteg embert tudok aki elmegy szavazni. Olyanok akik még soha, vagy nem voltak ott minden szavazáson. Ők mind ellenzéki szavazók kedves fideszes "barátaim". Szerintem sikerülhet!:)
2018. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nem látok erre esélyt. Szerintem ugyanúgy a Fidesz fogja nyerni csak már nem 2/3-al.

De ahogyan olvasom a híreket erről sokan írják, meg mondják hogy annyira elegük van már az embereknek mindenből hogy bármi megtörténhet még. Tehát a felmérések sem mutatnak semmi biztos adatot mert még az utolsó pillanatban is megváltozhat az emberek véleménye amikor már a szavazó fülkében vannak, még akkor meggondolhatják magukat hogy nem a Jobbikra szavaz hanem az MSZP-re vagy bárhogy fordítva.

Olyan embert is ismerek személyesen aki 2014-ben még a Fideszre szavazott ugye a rezsicsökkentéssel tudták akkor megvásárolni a szavazatát, de most már határozottan mondja hogy elege lett ebből a kormányból és ő Jobbikra fog szavazni hogy kapjanak ők is esélyt.

Olyan embert is hallottam aki életében nem volt szavazni, és mondta hogy egy kutya az összes párt, de most elfog menni szavazni, bár nem mondta kire fog a listáson csak az egyénit mondta hogy ott a legesélyesebbre fog mindenképp, de mondta hogy neki mindegy csak a Fidesz ne nyerjen. Azért is döntött így hogy szavazni fog mert leginkább a gyerekei érzik azt hogy ez a kormány mit művel a törvényekkel meg egyéb dolgokkal és ezen rágott be leginkább.

2018. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen. A 4. Orbán kormány váltja a 3.-at
2018. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!