Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így romobolta szét a fidesz...

Így romobolta szét a fidesz az egészségügyet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 23:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%

20.


És te EKG nélkül megmondod, hogy valakinek rendellenes a szívműködése? Mondom, hogy érintett vagyok, nekem is volt olyan "szívritmus zavarom", hogy ezt hittem ottmaradok, pedig csak stressz okozta.

2018. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
Kórházak felújítva?? Figyelj már srác, az hogy otthonról viszek WC papírt a kórház mosdójába, az nem számít felújításnak.
2018. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A kórházak felújítása tényleg zajlik, a rendelőké is, nagyon szépek lesznek utána, csak ha nincs elég orvos, nincs elég ápoló, nincs elég mentős, nincs pénz műtétre, nincs pénz új gyógyszerekre, akkor az a szépséget abba a testnyílásodba helyezheted fel, ahová nem süt be a napfény.

Nálunk is fel lett újítva a körzeti rendelő, csak míg korábban két háziorvos és egy fogász dolgozott a régi-rossz rendelőben, most egy háziorvos dolgozik heti két napban rendel 8-12.30 másik két napban 12.30 és 16.30 között. De a rendelő nagyon szép!

Csak ha a fogad fáj mehetsz a központi rendelőbe, és ha délután érsz rá orvoshoz menni, és épp nincs rendelési nap, akkor meg az ügyeletre.

Én jobban örültem volna az öreg lepusztult rendelőnek, ahol továbbra is van két műszakban háziorvosi ellátás meg fogászat. De lehet csak én nem becsülöm az frissen festett fal illatát eléggé.

2018. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!