Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öt jobbikos munkatársam van....

Öt jobbikos munkatársam van. Egyik se megy szavazni mert aznap dolgozunk. Fideszesek közül többen előbb hazamennek vagy szabit írattak az napra hogy szavazhassanak. Vajon milyen választási eredmény születik ha eféle az emberek hozzáállása?

Figyelt kérdés
Másnap megint sírás rívás lesz. Akkor miért nem mennek szavazni? Aztán majd ők lesznek a leghangosabbak hogy már megint ez a ........ fidesz nyert.
2018. ápr. 4. 19:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez nem valami életszerű amit te most nekünk be akarsz adni ugye tudod? Szerintem te csak provokálni akarod az embereket, ahogy látom ez sikerült is. Most örülsz magadnak?

Ha meg tényleg igaz, akkor nagyon érdekelne hogy mit dolgozol, ahol ennyire rabszolgaként bánnak veletek? A következő kérdésem az lenne hogy hogy nem zárták be azt a helyet modern rabszolgatartás alapos gyanúja miatt?

2018. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy a 24 órás szolgálatot teljesítő vagyonőrök hogy szavaznak? :D
2018. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Engem az érdekelne, hogy a 24 órás szolgálatot teljesítő vagyonőrök hogy szavaznak? :D"


nos apám bátyám vagyonőr... amikor elindulnak dolgozni, akkor megfognak állni szavazni. majd tovább mennek a munkahely felé. ( este van bocsánat ha nem elhet érteni írásom. :) )

2018. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi is dolgozunk este 7-ig, Mind Jobbikos, de Vasárnap délután mind a 80 dolgozót 4 órakor hazaengedik hogy szavazhasson!
2018. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!