Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öt jobbikos munkatársam van....

Öt jobbikos munkatársam van. Egyik se megy szavazni mert aznap dolgozunk. Fideszesek közül többen előbb hazamennek vagy szabit írattak az napra hogy szavazhassanak. Vajon milyen választási eredmény születik ha eféle az emberek hozzáállása?

Figyelt kérdés
Másnap megint sírás rívás lesz. Akkor miért nem mennek szavazni? Aztán majd ők lesznek a leghangosabbak hogy már megint ez a ........ fidesz nyert.
2018. ápr. 4. 19:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

"Nekem három jobbikos munkatársam van, mind három rasszista."


Most Vona összehozza őket. :XD.

2018. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Mivel lényegesen több az országban a Jobbik szavazó, így ha egy részük nem megy el még nem befolyásolja érdemben az eredményt.
2018. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
Andizsuzsi ahogy szokott hazudik.
2018. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Ezt senki sem hiszi el neked...
2018. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező! Kár, hogy hazudsz!
2018. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Miért hazudnék? 4 éve ugyan ez volt. Sírtak rírak üásnap. Aztán voltatok szavazni? Kérdeztem. Á minek úgyis a fidesz nyer. Egyébként 12 órátunk. Hat húszkor indulnak haza a buszok. Miért olyan elképzelhetetlen hogy valaki hétig nem ér oda?
2018. ápr. 4. 23:54
 17/24 lencsefőzelék ***** válasza:
82%

Fél nap szabi, 2 óra csúszó. Mindenre van megoldás.

Az ugyanez pedig egybeírandó.

2018. ápr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kösz Grétsy tanár úr. És ne engem győzködj nem én nem szavazok.
2018. ápr. 5. 04:34
 19/24 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

"Andizsuzsi ahogy szokott hazudik"


Örülök, hogy figyelemmel kíséred a hozzászólásaimat.

A tudatlanság nem szégyen, a stílus pedig maga az ember.


"Ha Ön a szavazás napján nem tud megjelenni a lakóhelye szerinti szavazóhelyiségben, mert egészségi állapota (pl. kórházban van), fogyatékossága vagy fogva tartása (pl. előzetes letartóztatás, szabadságvesztés) ebben megakadályozza, mozgóurnát kérhet. A törvény kizárólag a fenti esetekben engedi meg a mozgóurna igénybevételét, más indokokra tekintettel (pl. munkahelyi elfoglaltság) nem vehető igénybe."

NVI

2018. ápr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak a jobbikosoknak sz@r hír. Szóval nem nagy veszteség. Rá se ránts! Remélem még az LMP is megelőzi őket. Üdv
2018. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!